Quotation Tuesday (8)

15. dubna 2014 v 19:01 | Snow Fairy |  Quotation Tuesday

Ahojte,

konečně tady máme skoro konec týdne. Je neskutečně super říct to uprostřed týdne a nemuset si jenom představovat, že je to pravda. To je skoro jako požehnání, dar shůry, že budeme mít velikonoční prázdniny. Protože už je to vážně potřeba. Všechen stres hodit na pár dní úplně za hlavu a konečně se pořádně uvolnit, odpočinout si. To je přesně to, co potřebujeme. :)

Jak jsem si tak procházela, co bych sem vložila za moudro, citát, narazila jsem na jednu věc, která mě velice pobavila.
Karlík a továrna na čokoládu je jeden z mých úplně nejoblíbenějších filmů. Nejen proto, že je takový humorný a moc hezky natočený a zpracovaný, ale také proto, že je v něm hodně mouder a věcí, které si člověk uvědomí až s časem. Navíc Johny Deep je absolutně fenomenální herec a já ho za jeho samotného i za jeho herecké výkony miluju a obdivuju.


A věc, kterou bych vám ráda ukázala níže je inspirován Alenkou v říši divů. Shodou náhod další úžasně natočený film s Johnym Deepen v roli potřeštěného Kloboučníka.


S tímhle já naprosto souhlasím. Realita je mnohdy místem, kde se jeví všechno černější a o dost složitější. Ale na to, abychom jí přidali trochu sytých, pastelových, zářivých barev stačí zavřít oči a otevřít dveře do světa v naší mysli. Věřím, že takový svět je u každého člověka úplně jiný a to je na tom to nejlepší. V žádném člověku není neoriginálního místa a myšlenky. A s tím, co si sami v hlavě vytvoříme potom můžeme hrdě se vztyčenou hlavou bojovat v realitě proti všem věcem a lidem, kteří nevěří, že i ten na první pohled nejslabší člověk je vznešený bojovník ve stříbrné zboji, který hrdě bojuje za své sny a za to v co věří.


Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!