Projekt: Čistý - Čistá Giveaway

24. června 2014 v 16:58 | Snow Fairy |  Projekt: Čistý

Ahojte,

po několik předchozích dnů jsem vám zveřejňovala články, které se zaměřovaly jen a jen na knihu Čistý od Julianny Baggott, která zítra slaví svůj velký den. Zítra je oficiální den vydání. Takže jsem si pro vás na dnešek připravila malou soutěž za to, že jste se mnou, s Jotou a dalšími blogerkami pomalu ale jistě seznamovali právě s touto klnihou. Recenzi si pro vás plánuji na zítra, abych i já ten den vydání nějak oslavila, takže snad se vám bude recenze líbit.
Chtěla bych vám ještě jednou moc poděkvat za přízeň tomuto projektu. Tady na Nick' s World of Books to byla taková projektová premiéra a opravdu hodně mě to bavilo. Doufám, že se mi ještě někdy v budoucnosti poštěstí něco podobného uspořádat znovu.

Teď vám řeknu jenom pár věcí o soutěži a potom už vás nechám v klidu a pohodě, abyste si hezky vyplňovali formulář a soutěžili.

Budete soutěžit o jeden výtisk knihy Čistý!


Kterou do soutěže věnuje nakladatesltví Jota, které moc a moc děkuji za možnost tohoto projektu a samozřejmě i za knížku.
Fotku vám ještě ukázat nemůžu, protože kniha ještě není k dostání, až tedy od zítra, ale nemusíte se vůbec bát, že bych vás chtěla nějak napálit nebo tak. Jakmile budu mít knížku doma, tak vám ji vyfotím a do tohoto článku ji dodatečně přidám.
Já myslím, že je to všechno potřebujete vědět, teď už jenom formulář. :)

Soutěžní Formulář


Teď už soutěžte, vypisujte, vyplňujte a hlavně se mějte nádherně s vašimi milovanými knihami.
Brzy se uvidíme.

Snow Fairy
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!