Blogger TAG #2

1. července 2014 v 16:35 | Snow Fairy |  Book Tags

Ahojte,

u mě už jste o blogger tagu slyšeli. Už jeden článek jsem sepisovala (TADY), takže pokud byste si chtěli pročíst ještě iten předchozí.
Za nominaci moc děkuju Mei-riefel a já se do toho hned pustím.

Pravidla:

- Pověz o sobě 10 věcí.
- Odpověz na 10 otázek bloggerky, která tě nominovala
- Nominuj 5 bloggerů, kteří mají méně než 200 návštěvníků za den
- Vymysli 10 otázek pro ty, které budeš nominovat
- Infofrmuj bloggery, které jsi nominoval/a

10 věcí o mě už vám taky psát nebudu, jestli vám to nebude vadit, nechtěla bych se opakvoat z předchozího článku, taklže tuhle položku nechám volnou.

Otázky od Mei-riefel:


1. Záleží ti na tom, čím si zakládáš knížku? Nebo tam dáš vždycky, co máš po ruce?
Miluju záložky, takže se vždycky snažím si své rozečtené knížky zakládat nějakou záložkou. Někdy se mi ale naskytnou takové situace, že se spěchám a nemám žádnou záložky, tak si knížku založím nejčastěji asi účtenkou z obchodu.

2. Jaké máš další koníčky kromě blogování?
Kromě blogování ráda peču nebo vařím, i když jsem na to teď neměla moc času. Miluju ale také hudbu a když jsem byla na základce, chodila jsem skoro celých devět let do sboru, zpívala jsem i na vánoční soutěži a nejvíc bych se chtěla naučit hrát na bicí. Nevadí mi ani sport, ale poslední dobou ho spíše sleduju v televizi než abych ho sama provozovala. Já vím, jsem lenoch. :D

3. Máš doma nějaké zvířátko?
Doma máme skoro celou zvířecí farmu, teda kočko-psí. Máme dva britské modré kocoury, Nicka, po kterém se jmenuje blog, a Nickova adoptovaného biologického brášku Charlieho, německého ovčáka, který se jmenuje Rex, velmi starou pudlici Ellu a adoptovaného boloňského psíka Dana. Krom toho ještě pár bílých koček na dvoře. :)

4. Kafe x čaj?
Za mě určitě obojí. Kafe je moje guilty pleasure, ale čaj je můj milovaný také, takže tady určitě káva i čaj.

5. Komunikuješ s někým klasickou poštou?
Nemyslím, že je to zastaralé, ale sama takhle s nikým nekomunikuju. I když by to mohlo být docela hezké. :)

6. Co plánuješ číst o prázdninách?
Tak především bych se měla pustit už konečně do povinné četby, protože mám nejvyšší čas. Nicméně jsem se rozhodla udělat o tom, co bych chtěla přes léto přečíst, sepsat článek, takže tam všechno vypíšu.

7. Budeš pořádat nějaký letní blogový projekt? Jestli jo, tak se těším. :)
No, na léto už vlastně mám projekt, který už minimálně měsíc naplno jede, Together All Around the World, což je cestování po světě s knihami. Ale jinak bych moc ráda ještě uspořádala pár projektů k určitým knihám, ale zatím ještě nemůžu najisto říct, že budou, ale doufám v to. :)

8. Lakuješ si nehty? Maluješ se každý den?
Na lacích na nehty jsem doslova ujetá i když teď mám takové období, kdy se mi nechce zvednout ani ruka. Ale nehty si lakuju ráda, miluju ty nejrůznější barvy a kombinace. A jestli se maluju každý den? No, jak na jakou příležitost, doma se nemaluju, ale když je třeba jít někam mezi lidi, asi by nebyl nejlepší nápad vyjít ven bez toho, aniž bych si zakryla nějaké ty pupínky. Nechci nikomu na ulici přivodit infarkt. :D

9. Máš raději vesnice nebo města - velko města?
Velkoměsta! Žiju na malém městě a nemám moc ráda, jak se cokoli stane, hned to ví každý a každý si o tom začne vykládat. U nás je to ještě takové nepříjemné, teda já to tady moc nemusím a s těmi drby to na vesnici musí být ještě horší. Moc se mi líbí města, kde jsou lidé toleratní a respektují jakýmkoli způsobem tvou přítomnost. Takže určitě velko město, je tam více příležitostí a možností, třeba i na práci nebo na cokoli jiného.

10. Co nemáš ráda za lidi?
Nemám ráda takové lidi, kteří tě potopí pokaždé, co dostanou příležitost a zároveň je jim jedno, že jsi jim nic neudělala, oni mají potěšení z toho, že z tebe mohou udělat blbce.

Nominovaní:


Otázky pro nominované

Děkuju moc za otázky Mei-reifel a teď otázky, které mám pro nominované. Doufám, že nebude vadit, když použiju ty, které jsem dávala nominovaným už v předchozím článku. :)

1) Máš nějakou obílenou knihu nebo sérii, která se ti tak moc líbila, že bys ji nevyměnila za nic na světě?
2) Kdybys naopak měla jmenovat knihu nebo knižní sérii, která se ti opravdu nelíbila a klidně bys ji nechala někde ležet, abys ji už nemusela nikdy vidět, která by to bylo? (s tím odložením samozřejmě to neber doslova, jenom si to představ.)
3) Jsi schopná číst si i ve škole pod lavicí při hodině?
4) Kterého svého oblíbeného knižních hrdinů - nebo jich může být i více - by sis klidně vzala za manžela?
5) Je nějaká knižní postava, která ti opravdu lezla na nervy?
6) Kdyby ses plavila na dlouhé cestě lodí a přes palubu by do rozbouřeného moře spadl Percy Jackson a Čtyřka (Divergence) a ty bys měla možnost zachránit jenom jednoho, pro kterého by ses rozhodla?
7) Připoměla ti někdy nějaká postava z jakékoli knihy někoho velmi známého, koho zná většina lidí na světě? (Např. nějakou herečku/herce, zpěváka/zpěvačku nebo tak.)
8) Kdyby ses mohla setkat s jedním svým oblíbených spisovatelem/spisovatelkou, se kterou/kterým by ses nejraději potkala?
9) Kdyby ses měla rozhodnout jako Triss v Divergenci, do jaké frakce půjdeš, kterou by sis vybrala?
10) Máš raději knihy v elektronické podobě nebo klasické pevné knihy, které můžeš vzít do rukou?
Ještě jednou moc děkuji za nominaci a doufám, že nominovaným se bude na otázky dobře odpovídat.
Mějte se všichni krásně a užívejte si prázdniny. :)

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!