Knižní Zúčtování - Srpen

30. srpna 2014 v 7:39 | Snow Fairy |  Mé Knihy

Ahoj,

sice se většinou na knižní zúčtování těším, protože můžu fotit knížky a tak, ale k těm srpnovým zúčtování chovám jistou averzi a i když je to divné, tak k nim možná přistupuji i malilinko s despektem. A to jenom proto, že za každým sprnovým knižním zúčtování čeká znovu školní docházka. Ale při focení knížek tentokrát jsem si řekla, že ještě kvůli víkendu na školu zapomenu, v dalším týdnu se tomu můžu začít věnovat, ale dokud nemusím vstávat za kokrhání kohouta a spěchat na autobus, můžu ještě chvíli lenošit a užívat si focení knížek i celého zúčtování.

A když jsem tak uvažovala nad tím, kde nafotím knížky do zúčtování a doma jsem stále nemohla najít dostatečně osvětlené a zároveň ne příliš přesvětlené místo, rozhodla jsem se vyjít ven i s celou tou kupičkou a své knižní miláčky trochu provětrat. Nakonec se ke mě přidal ještě náš venkovní miloučký kocourek Sebastian, který mi s knížkami, ale i bez nic trochu zapózoval...


A protože jste hodně knížek už viděli, díky dvěma unboxingům z tohoto týdne, tak vám toho k jednotlivým foktám nebudu moc psát, ono stejně na textu až tolik nezáleží, když máte přiložené fotky, ale já se vždycky, někdy až zbytečně moc, rozepíšu a potom z toho jsou slohy. Tak se dnes budu snažit trochu zdržet dlouhých odstavců. :)

Knihy, které jsem si koupila


Jedna objednávka z Book Depository, na kterou jsem velmi, velmi pyšná!

A ještě jedna z Book Depository, na kterou jsem také ypšná. To All The Boys I've Loved Before je kniha, na kterou jsem tak neskutečně těšila, že jsem až vyskočila do stropu, když jsem ji poprvé držela hezky v rukou a obdivovala jak je ve skutečnosti nádherná. <3

Na tuto knihu jsem se velmi těšila, ale tak trochu jsem nevěděla, co přesně čekat. Nakonec jsem se do té knihy prostě zamilovala, je to jedna z nejúžasnějších knih, jaké jsem za prázdniny přečetla!

Série Léto mě zaujala na první pohled, i když jsem o ní začala uvažovat až terpve letos. Já vím, jsem ostuda, že až teď jsem na ni měla pomyšlení, ale najednou už si nedokážu představit, že bych si ji nepořídila. Strašně se těším, až si začnu číst první díl a také se moc těším, až celou sérii zkompeltním koupí dílu posledního. :)

Na Trýzeň jsem úplně náhodou narazila v kamenných levných knihách. Pro mě je to kniha velice riskantní, protože se mi na jednu stranu líbí a jsem zvědavá, jaká bude a druhou stranu si jí nejsem vůbec jistá. Ale za tu cenu (29 Kč) by mě ani tak moc netížilo, kdyby se mi vůbec nelíbila. Uvidíme, četli jste vy Trýzeň? A co na ni říkáte?

Jelikož se mi první díl - Šepoty ze záhrobí - líbil, tak jsem se po delší době rozhodla tuhle sérii doplnit. Narazila jsem na ně v břeclavském Tescu a za 59 Kč každá bych je tam asi ani nechat nechtěla. :)

A tady už je série knížek, které dobře znáte z prvního unboxingu. Všechno jsou to krásné a milované úlovečky z levných knih.

Knihy, které jsem dostala ke zrecenzování


Tady v této škatulce se také jedná převážně o knihy, které znáte z druhého unboxingu a jedné knižní krásky navíc, takže opět to nebudu nijat dlouze komentovat. Jenom bych za všechny tři knihy chtěla moc poděkovat databázi knih, která knížky poskytla k recenzi.


A nakonec všechny knížky pěkně pohromadě. :)

Doufám, že se vám zúčtování líbilo.
A i když už máme prázdniny prakticky u konce a bude asi hodně těžké zase se nějak přizpůsobit tomu školnímu režimu, tak nemusíme až tolik věšet hlavy. Máme kolem sebe krásné knížky, které nám dělají radost i ve školní dny, kdy na ně nemáme moc času, však ony nám neutečou a jenom pohled na ně dokáže okamžitě vylepšit den.
Tak se zatím mějte nádherně a brzy se uvidíme u dalšího článku.

Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 acupoflucy acupoflucy | E-mail | Web | 30. srpna 2014 v 10:28 | Reagovat

Já jsem četla všechny díly Léta a líbilo se mi to. Jsem zvědavá jak se to bude líbit tobě:)

2 clardis clardis | Web | 30. srpna 2014 v 15:37 | Reagovat

Jé ty se máš! Uvažuju o tom, že si přečtu Kde hvězdy stále září :)

3 Rodaw Rodaw | Web | 30. srpna 2014 v 19:36 | Reagovat

Paťo Tvá knižní zúčtování mám opravdu hrozně moc ráda a vždycky se na ně těším :)
Samé nádherné knihy! Trýzeň jsem nečetla, ale uvažovala jsem o tom, že bych si knížku koupila, nemusela by být vůbec špatná :-))
A Kde hvězdy stále září - to je prostě dokonalá obálka :-)
A co se týká školy... neboj, to zvládnem! My obě!

4 PetruskaKucerova PetruskaKucerova | E-mail | Web | 30. srpna 2014 v 21:49 | Reagovat

Ahoj:-) píšu povídku a byla bych moc ráda,kdyby jste si to přečetli a řekli názor.
http://www.wattpad.com/story/22438121-měsíční-vlk
Děkuji moc,a promiň za spam.áš krásný blog!

5 Lucinda Lucinda | Web | 2. září 2014 v 13:27 | Reagovat

Skvělé kousky!
Jsem rozohněnou jsem si taky za Srpen pořídila. Je to nádherná kniha. Těším se až si jí někdy přečtu a doufám, že to bude hodně brzy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!