Unboxing #3

2. září 2014 v 17:54 | Snow Fairy |  Mé Knihy

Ahoj,

je sice druhý den školy, ale já už mám pocit, jako bychom za sebou měli půlrok. Hned druhý den a zrovna ten nejdelší. Život je občas prostě tak nefér. :D
Nicméně, jak to vidím do budoucna, tak co se provozu blogu týká, tak to asi nebude postupem času žádná sláva. Zatím se to ještě dá a nějaký ten malý článek nebude problém zveřejnit ani potom, to se nebojte, jenom se postupně asi bude objevovat méně článků, protože maturita dá zabrat a začínám se toho děsit ještě víc než když jsem to viděla minulý rok v předchozím ročníku u lidí, kteří to teď už mají za sebou. To jenom tak maličko, abyste věděli, že kdyby blog trochu stál, tak to neznamená, že končím. :)

A jelikož byl dnes fakt dlouhý den, tak jsem si pro vás připravila jenom takový menší unboxing s knihou, kterou hned odhadnete. Ale i tak vám sem celý unboxing moc ráda dám.


A jak čtete, je to balíček od Knižního klubu. Nebo abych byla ještě maličko přesnější, od YOLI. A v tuhle chvíli je vám už naprosto jasné, co je to za knížku.
Ale ještě než vám ji ukážu i tady, tak vám ukážu, jak byla hezky zabalená a že bych ji skoro ani neměla, kdyby si ze mě mamka neudělala srandu a scvhálně mi neřekla, že nic nepřišlo. Ale nakonec ji z té igelitky vytáhla a já skákala do stropu s telefonem a nožem v ruce. Velmi dobrá kombinace na to se zapíchnout, já vím. :D


Tady už jsem trochu s tím nožíkem zapracovala, ale dávala jsem si raději pozor, protože právě s touto knihou bych nerada dopadla, jako známá s těma botama, jestli si pamatujete, myslím z prvního, unboxing.


A tady už je jedna z nejkrásnějších a, pro mě, nejočekávanějších kniha s naprosto úžasnou obálkou s jedním z nejvíce úžasných a krásných kluků/herců jaké vůbec znám. Z toho filmového přebalu mám upřímnou radost a vy mě znáte a víte, že Dylana mám moc ráda. Takže si asi dokážete představit můj obličej při pohledu na tu obálku. :) *SLINT*


A to, že má Labyrint i tuhle nefilmovou obálku, mi přijde naprosto super vymyšlené. Protože přece jenom takhle bude lépe ladit k ostatním dílům série a to je super, super bonus navíc. Já jsem z té knihy upřímně nadšená a už jsem ji začala i číst a něco vám řeknu. To je prostě BOMBA! Dystopie s velkým D a já se strašně těším, jak to dopadne. Nakonec i na film se s každou další stránkou knížky těším víc a víc.

A co vy, máte už svého Dashnera nebo budete pořizovat?

Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!