Listopad 2014

Knižní Zúčtování - ŘÍJEN

2. listopadu 2014 v 11:28 | Snow Fairy |  My Books

Ahojte,

tak jsem tady konečně i já se svým zúčtováním. Doufám, že se těšíte a jste zvědaví na knihy, které vám ukážu. Nebudu to tady na začátek nijak rozmazávat. Prostě jsme se přehoupli zase do dalšího měsíce, i když jak ten čas utíká, je naprosto šílené. Nechápu, že někdy jsou dny tak roztahané, a někdy je to přesně naopak, takže den uteče jako mrknutím oka.
Nicméně, tohle je na konci jednoho měsíce a na začátku druhého nejmilejší - zúčtování/chvástačka/update knih, no ne? :)

Knihy, které jsem si koupila

Co k tomu říct. Mamka říká, že už bych měla přestat s kupováním knih, že u mě už je to nemoc a závislost a jako každá závislost by se měla léčit. Já se pokaždé oháním tím, že knížky jsou aspoň zdravější závislot než třeba drogy. Na to už potom mamka nic nemá. :D
Každopádně, tohle jsou moje nejnovější kousky za měsíc říjen, které jsem koupila.
Na některé z knih už můžete najít na blogu recenze (Tím všechno začíná a 101 mandal pro krásný den), ale i Bajky Barda Beedleho už jsem přečetla a jsem za to moc ráda, protože čtení od Rowlingové vždycky stojí za to a vždycky bude. Co se týká Dárce a Úklon a Úklad, tak na ty se už také moc těším.Knihy, které jsem dostala jako dárek

Říkám si, že tady jsem asi musela být nějak moc hodná, i když si nejsem vědoma toho, že by to se mnou bylo vždycky jednoduché. Nicméně, tady tyto knížky jsem dostala od mamky a taťky k narozeninám, které jsem měla asi čtrnáctní dní zpátky a za obě jsem neskutečně moc ráda. Pod kupolí je jedna z mých vysněných knih, na které se třesu už hodně dlouho. A teď, jakmile bude o trochu více času, konečně můžu objevit taje Stephena Kinga a této jeho knihy.
Who We Are je moje srdcovka, opět se ve ozývá ten fanoušek, to je pravda, ale já už kluky obdivuju tak dlouho a jsem na ně tak moc pyšná a žbožňuju je den ode dne víc a víc, až si říkám, že je to už snad nemožné. A jestli mě už nějakou dobu sledujute, tak tuhle moji závislost o mě víte a abych řekla pravdu, jsem pyšná na to, že jsem velikánský fanoušek právě kluků.
Tohle je nejposlednější kniha, kterou vydali a číst z ní je pro mě prostě úžasný zážitek. Ale samozřejmě chápu lidi, co kluky právě nemusí, to je v pohodě, každý máme své názory a tak je to správně. :)

Knihy, které jsem dostala ke zrecenzování

Do této škatulky mám dvě knihy, zato ale knihy, na které jsem se hodně těšila a které doufám, že si užiju. V případě Hrej férově můžu říct už teď, že si to užívám. Já mám tuto sérii moc ráda. Emma Hart píše knihy, které mě vždycky nějak chytnou a čtou se mi jedna báseň.
Do poklidné modři je kniha, na kterou potřebuju trochu klid a ticho a také trochu soustředění, ale jinak taky tato dystopická série je hodně povedená.

Všechny knihy pohromadě
A jaké knihy jste si pořídili vy? :)

Snow Fairy

On My Wishlist (90)

1. listopadu 2014 v 16:52 | Snow Fairy |  On My Wishlist
-Meme z dílny Book Chick City.
- Cílem je každou SOBOTU zveřejnit knihy,které bychom si chtěli pořídit. Mohou to být novější, starší i knihy, které ještě nevyšly.

Zac and Mia - A. J. Betts

"Nemají moc možností, ale mají jeden druhého."

Hvězdy nám nepřály potkaly Eleanor a Parka, z čehož vzešel tento nepoddajný a něžný youg adult román, který je hodně o lásce (a tak trochu o rakovině).

"Když jsem byl malý, věřil jsem v Ježíška a Santu ve spontánní kombinaci s lochneskou příšerou. Teď věřím ve vědu, statistiku a antibiotika." tak vypráví sedmnáctiletý Zac Meier během velmi dlouhého a výčerpávajícího léčení leukémie v Perthu, Austrálii. Hlasité výbuchy hudby Lady Gaga ho nutí být neustále ve střehu před přítomnsoti Mii, naštvané, vůbec - ne - stoické pacientky s rakovinou, která leží ve vedlejším pokoji.
Ale po jejich propuštění na sebe tihle skoro cizinci nemohou zapomenout, i přesto, že se snaží vrátit se ke svým normálním životům...
Get your own free Blogoversary button!