Losing It - Story of Bliss and Garrick Project - Bliss Edwards

17. listopadu 2014 v 13:08 | Snow Fairy |  Projekty

Bliss Edwards


Stejně jako jsem tento článek pojmenovala jménem hlavní postavy knihy Losing It, mohla bych ho pojmenovat třeba i Jeden den s Bliss Edwardsovou.


Nicméně, ať už je název jakýkoli, hlavní úlohu v tomto článku bude to, že vám o Bliss něco řeknu. Doufám, že se na mě nebude zlobit, když vám prozradím, že je tak trochu trubka a zmatkař. Na druhou stranu, kdo by se jí divil, že?
Je to vlastně docela k zamyšlení: Kdybyste byli na Blissině místě a měli nejlepší kamarádku sexem natolik protřelou, že ji totálně štve, že vy jste ve svých dvadvaceti letech pořád ještě panna, takže vám za každou cenu musí najít nějaký dost sexy mužský úlovek, který by vás tohoto čistého "prokletí" zbavil, jak byste se chovaly, jak byste se cítily?
Určitě si řeknete: Za předpokladu, že Bliss má stejně odvážnou povahu jako její kamarádka Kelsey, tak užít si s někým jenom tak románek na jednu noc, není až takový problém. Vždyť přece o co jde? Ale v tom je ten háček. Bliss je úplný opak. Románky na jednu noc automaticky zařazuje do škatulky nepřípustné a vypnout mozek, oprostit ho o racionální chování i uvažování, pokládá za ještě nepřípustnější. Ale na druhou stranu není Bliss ani upjatá nebo příliš konzervativní a odmítavá, jenom má její povaha určitá omezení a přípustné meze.
Šílená kombinace!

Reakce na nabídku románku na jednu noc, kdyby z toho Bliss neměla tak trochu strach...


Reakce Bliss, když zjistila, že se tomu, na základě nálehání nejlepší kamarádky, pravděpodobně nevyhne...


Bliss Edwardsová je ale na jednu stranu také jenom holka, a myslím to tak, že když se trochu posilní "tekutou odvahou", všechno jde hned tak nějak jednodušeji. Pravděpodobně to hodně z vás zná, pokud jste se dostali za hranici osmnácti let, samozřejmě. (Rozhodně veřejně nepodporuju pití alkoholu :D).
Víte, ono je to na jednu naprosto prosté. Americká holka, krásná, chytrá a vlastně i rozumná. Myslíte ale, že odolá britskému přízvuku a průzračně modrým očím? Kdepak, takhle to většinou nechodí a u Bliss už vůbec ne. Ostatně o tom, jak se na první pohled málem utopila v pohledu modrých očí Garricka Taylora, si můžete přečíst celou knihu.

Takže, co by měla Bliss dělat? Vyzkoušet opravdu sex na jednu noc a potom litovat, že to bylo s někým, koho nemá ani ráda a ani o něm nic neví? Nebo to nemá dělat a přitom mít tajně hlavu plnou tak trochu hříšných myšlenek na někoho, s kým se to už málem stalo, ale na tu nejposlednější chvíli celou akci odpískala?
Opět, za předpokladu, že by se akce vydařila a toho týpka už nikdy neměla vidět, z jakéhokoli důvodu, tak by na to možná přistoupila a všechno by proběhlo bez problémů. Ale opravdu jenom za předpokladu, že by ho už nikdy ve svém životě neměla potkat. A v tom je další háček.
Ten Brit s očima modrýma jako oceán je blíž než si do té osudné noci myslela.

Upss


Nesporným a opravdu očividným faktem o Bliss je to, že je s ní neskutečná sranda... Komediant Bliss. Dobře, za toho komedianta bych se jí měla možná pomyslně omluvit, ale ona je to občas fakticky pravda. Úplně slyším, jak si ironicky v hlavě šeptá "Well done, Bliss." a jenom čeká na milosrdnou koupel v kyselině chlorovodíkové (o této kyselině viz v knize), která se ale samozřejmě nikdy nekoná. Co ale na Bliss oceňuju je to, že ze všech takových situací, včetně těch nejchoulostivějších, dokáže opravdu nápaditě vybruslit... :D

Moje reakce po přečtení jedné vážně vtipné (pro mě, pro Bliss rozhodně ne), scény...


Víte, ona je Bliss opravdu trošku smolař. Ale někde jsem už slyšela, že než se člověk dostane k tomu dobrému, musí si projít tím strašným. Na druhou stranu je Bliss tak nekustečná klikařka, že si to možná ani sama neuvědomuje. Protože ten oslňující Garrick Taylor mohl zkřížit cestu jakékoli holce, ale zkřížil ji právě Bliss a pokud si knihu hodláte přečíst a jakmile poznáte Garricka, asi vám bude jasné, proč je dle mého názoru Bliss klikařka a zároveň taky člověk s hroší kůží. Protože po tom, co jí stalo na necelých stech stranách knihy, po tom bych se já nejradši propadla a ne do země, ale rovnou do horoucího pekla. :D

***

Moje první setkání s Bliss Edwardsovou...Co bych ráda Bliss vzkázala...


Ale vzhledem k tomu, že nejenže mě Bliss vážně rozesmála, a proto, že s ní v některých věcech sympaatizuju, jsme v podstatě kamarádky...


Tak zatím a další na řadě bude Garrick. Těšte se! :)
Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!