The Most Beautiful Christmas - Rozhovor #9 - Knižní autoři

19. prosince 2014 v 17:14 | Snow Fairy |  Projekty

Ahoj,

dnes už nás od Vánoc opravdu moc nedělí. Pár dní a jsou už tady. Sice se Vánoce každý rok opakují, ale já mám pokaždé pocit, že je to velmi speciální den, Štědrý den, a že přípravy musí být, stejně jako napečené cukroví a večeře. To ostatní už máme na starosti my, naše rodiny a láska a nádherná atmosféra Vánoc. Protože všechny vzpomínky si vlastně tvoříme sami. A to je to hlavní.
Za dnešní článek bych se vlastně chtěla hlavně maximálně omluvit, protože jsem se ve všech otázkach asi nějak ztratila a všech autorů jsem se ptala na tři otázky a jednu navíc jsem nějak přehlédla. Tudíž otázku "Jak se u tebe slaví Vánoce? budu muset vynechat. Moc se omlouvám, hlavně teda Táni. Moc se omlouvám.
Abych tady nebyla až tak zbytečně zveřejním vám ještě jednou odpovědi vztahující se k předchozí otázce:
" Co se chystáš dělat o Vánocích?" Nenahradí to odpovědi za otázku, kterou jsem nepokládala, ale možná by se odpovědi moc nelišily.
Doufám, že se moc nezlobíte a i přesto si článek užijete.


Susan Thomas
- česká autorka knihy Nenávidím a miluji"Rozhodně lenošit, sledovat pohádky v televizi, listovat stránkami, ochutnávat dobroty, uždibovat čokoládovou kolekci z vánočního stromečku a přemýšlet třeba nad zápletkou další knížky. Také chci navštívit své vzdálenější příbuzné a kamarády, se kterými nejsem tolik v kontaktu. Také si chci užít pořádnou koulovačku a postavit sněhuláka, nebo i dva. :) Zkrátka relaxovat po náročném semestru a duševně se připravit na nadcházející zkouškové."

A. T. Jurasek
- český autor knihy Urban Games


"Den před Vánoci většinou zdobím stromek, abych udělal malýmu bráchovi ráno menší překvápko :) Jinak budeme jako každý rok smažit a vařit. A taky obcházet všechny známé. Z lestošního salátu mám docela strach, protože mamka našla nějaké zdravé recepty, které si na nás chce otestovat..."

Wendy Higgins
- americká autorka knih Svůdné zlo, Svůdné nebezpečí a Svůdné zúčtování


"Letos nás přijde na Vánoce navštívit celá rodina - můj táta, nevlastní mamka a sestřička. Mám dvě děti, kterým je osm a šest let a ti jsou nadšené, že uvidí své prarodiče. Na Štědrý den potom připravím v obýváku stromeček i se všemi dárky, které děti dostanou od Santy a ráno je nechám si nadšeně všechny dárečky rozbalit. Potom si dáme velkou večeři a přesuneme se ke krbu."

Kendare Blake
- americká autorka série Anna krví oděná a Antibohyně


"Uvařím dobrou večeři a potom už nebudu dělat nic. Dobrá omluva proto si vzít den volna!"


A protože jsem to dnes docela hodně potentočkovala, tak bych otázku ráda položila vám:

Jak se u tebe slaví Vánoce?


Budu moc ráda, když mi na tuto otázku odpovíte v komentářích. Abych aspoň nějak odčinila svou naprosto šílenou chybu, za kterou se musím ještě jednou omluvit.
Příště se už můžete těšit na jiné otázky a jiné odpovědi, tak i kdyby se vám to dnes moc nelíbilo, příště určitě je na co se těšit. :)

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 paja-writes paja-writes | Web | 19. prosince 2014 v 17:27 | Reagovat

Moc hezký článek a blog!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!