On My Wishlist (91)

10. ledna 2015 v 19:50 | Snow Fairy |  On My Wishlist
-Meme z dílny Book Chick City.
- Cílem je každou SOBOTU zveřejnit knihy,které bychom si chtěli pořídit. Mohou to být novější, starší i knihy, které ještě nevyšly.

My True Love Gave To Me

By Stephanie Perkins, Holly Black, Ally Carter, Matt de la Pena, Gayle Forman, Jenny Han, David Levithan, Kelly Link, Myra McEntire, Rainbow Rowell, Laini Taylor, Kiersten WhiteAnotace:
Jestli miluješ vánoční příběhy, vánoční filmy, televizní vánoční speciály, vánoční epizody tvých oblíbených sitcomů, obzvlášť, jestli miluješ vánoční antologii, potom se určitě zamiluješ do My True Love Gave To Me: 12 vánočních příběhů od dvanácti bestsellerových young adult autorů, editovaných mezinárodní bestsellerovou autorkou Stephanie Perkins!

Proč právě My True Love Gave To Me?
Na ten asi nejhlavnější důvod jste už všichni asi přišli. Stephanie Perkins nejen jako editorka celé knížky, ale také jako jedna z autorek/autorů, které svým příběhem do knížky přispěli. Páni, tohle je spojení všeho, co miluju; Vánoce, svátky, prázdniny, knížky a skoro všichni moji oblíbení knižní autoři. Tato knížka je jako sen. Příběh od Stephanie Perkins, Rainbow Rowell, Jenny Han, Gayle Forman, Davida Levithana a Kiersten White budou asi mé úplně nejoblíbenější, jelikož knihy těchto autorů zbožňuju z celého srdce.
Navíc jsem si naprosto jistá, že je zažítek ji číst během roku, ale ještě silnější pocit to musí být na Vánoce.
Já se do této knížky hodlám pustit co nejříve to jenom půjde, jenom co si ji objednám a ona mi přijde domů. My true Love Gave To Me má pár dalších obálek v jiných vydáních, ale já jsem se totálně a naprosto zamilovala do této, s kluzistěm a spoustou lidiček, ta je totiž naprosto nádherná a kouzelná.
Ani neumím popsat, jak strašlivě moc a šíleně se na ni těším! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!