Projekt: Splynutí - Úvodní článek

13. ledna 2015 v 18:12 | Snow Fairy |  Projekt: Splynutí

Ahojte,

takže podle ikonky i nadpisu už víte, o co se jedná. Minule jsem projekt věnovala prvnímu dílu, Čistému (všechny články k Čistému projektu ZDE), a letos je čas, aby si svůj vlastní projekt vysloužilo i Splynutí, které na pultech knihkupectví budete moci najít už příští týden, maximálně začátkem toho dalšího.
Musím říct, že po prvním dílu jsem na Splynutí neskutečně zvědavá. Ale otom, jak se mi knížka bude líbit nebo ne, vám samozřejmě řeknu v recenzi, kterou pro vás chystám. Sice nevím, jestli ji stihnu do vydání, protože knížku rozečítám teprve dnes, ale rozhodně ji čekejte co nejdříve.

Teď vám povím něco málo o tomto projektu. Minule jsem projekt měla o něco maličko nachystanější a připravenější než je tomu tentokrát. I přesto, že bych Projekt: Splynutí označila spíše za takový volnější, doufám, že se vám bude také líbit, že si ho užijete a že vás hezky připraví na samotnou knihu.


Přesná data, kdy se jednotlivé články projektu objeví, vám nenapíšu. Je to právě z důvodu, že jsem se všechno snažila vymyslet co nejrychleji. Ale berte to tak, bude to pro vás taky trochu překvapení. Snažila jsem se vymyslet něco jiného než v minulém projektu, abych jenom tak nepapouškovala předcházející projekt jenom s tím rozdílem, že tento je ke druhému dílu. Sice toho bude možná méně než minule, ale uvidíme, třeba se to vyvrbí lépe něž čekám.

Řeknu vám jednu věc, která doufám opravdu vyjde. Jako jeden z článku k projektu chystám i rozhovor s autorkou, Juliannou Baggott. Sice to může chvíli trvat, ale asistent Julianny slíbil, že Julianna na otázky odpoví. Jenom si musím, já i vy, chvíli počkat. Sama jsem velice zvědavá, jak mi Julianna odpoví na moje všetečné otázky. S troškou štěstí a trpělivost se to už všichni brzo dozvíme.

To by bylo asi tak na úvod všechno. Další článek čekejte opravdu brzy, protože i když se to tak možná nezdá, tak datum vydání Splynutí se rychle blíží a já bych vám chtěla všechny články do té doby zveřejnit.
Takže doufám, že se vám bude i tentokrát líbit a snad bude mít Projekt: Splynutí aspoň malý úspěch.

Zatím se mějte krásně a uvidíme se už brzy.

Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | E-mail | Web | 14. ledna 2015 v 8:43 | Reagovat

Super projekt :-) Čistého mám doma a často se na jeho obálku chodím dívat :D Je vážně poutavá a jsem zvědavá na čtení této trilogie. Těším se na tvé články :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!