On My Wishlist (96)

14. března 2015 v 18:46 | Snow Fairy |  On My Wishlist
-Meme z dílny Book Chick City.
- Cílem je každou SOBOTU zveřejnit knihy,které bychom si chtěli pořídit. Mohou to být novější, starší i knihy, které ještě nevyšly.


Případ Amelia

by Kimberly McCreight


Anotace:
Jeden z nejočekávanějších debutů loňského roku, který kritika přirovnává ke Zmizelé Gillian Flynnové. Ten den má Kate svou patnáctiletou dceru po vyučování vyzvednout. Když však (se zpožděním, jako obvykle) ke škole dorazí, je na místě už záchranka a policie. I oni jsou tu kvůli Amelii - Amelia totiž skočila ze střechy budovy… Několik týdnů po pohřbu se Kate vrací zpět k práci do advokátní kanceláře, když vtom jí přijde podivná zpráva z neznámého čísla, v níž se říká, že smrt Amelie nebyla sebevraždou. A Kate se rozhodne najít pravdu. Nejen o tom, co se doopravdy přihodilo, ale kdo její dcera vlastně ve skutečnosti byla.

Proč právě Případ Amelia?
Můj důvod je hned dvojí. Za prvé, když jsem obálku této knížky viděla poprvé a poprvé jsem si přečetla anotaci, řekla jsem si, že to zní ale absolutně neskutečně. Že by to mohla být úžasná kniha.
A za druhé se mi moje tušení z prvního důvodu potvrdilo od kamarádky. Četla ji teď týden zpět a je z ní opravdu hodně nadšená. Šokovaná. A na otázku, jestli by mi ji doporučila, odpovědla, že rozhodně ano.
A bylo tedy rozhodnuto. Případ Amelia je moje další kniha na seznamu knih, které si chci přečíst, až budu mít (snad) v klidu po maturitě. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | E-mail | Web | 14. března 2015 v 18:59 | Reagovat

To zní zajímavě :) Myslím, že jsem ji viděla někde v knihkupectví :-)

2 Denny Denny | 14. března 2015 v 19:02 | Reagovat

Dostala jsem ji k Vánocům, ale ještě jsem se k ní nedostala.. Mě zaujalo to, že to má být něco podobného jako Zmizelá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!