On My Wishlist (99)

13. června 2015 v 23:21 | Snow Fairy |  On My Wishlist
-Meme z dílny Book Chick City.
- Cílem je každou SOBOTU zveřejnit knihy,které bychom si chtěli pořídit. Mohou to být novější, starší i knihy, které ještě nevyšly.

Všechny malé zázraky


by Jennifer NivenO čem Všechny malé zázraky jsou?
Strhující příběh o hledání a (ne)nalézání, o lidských předsudcích a první lásce.
Theodora Finche fascinuje smrt. Violet Markeyová zase žije pro budoucnost - těší se na den, kdy dokončí střední školu a bude moct opustit rodné městečko, které jí připomíná nedávnou tragickou smrt sestry. Když se ti dva potkají na římse školní zvonice, není ale docela jasné, kdo koho vlastně bude zachraňovat.
Finch je obyčejný kluk, až na to, že trpí bipolární poruchou. Violet je obyčejná holka, až na to, že Finchovi přijde úplně neobyčejná. Ty dva svede dohromady školní projekt, jehož cílem je objevovat "krásy Indiany", a oba přitom učiní zajímavé objevy. Finch zjišťuje, že jen s Violet může být sám sebou, podivínským, přemýšlivým, ale zároveň zábavným a originálním, a že není až takový blázen, za jakého ho ostatní považují. Violet zase zapomene počítat dny do konce školy a konečně začíná znovu žít.

Proč právě Všechny malé zázraky?
Jak prosté, Watsone. Protože tuto knihu mám na seznamu přání už takovou dobu, že jsem ji už tisíckrát (milionkrát) mohla mít v originále. Potkávala jsem se s ní (a stále ještě potkávám) všude na e-shopech, téměř v každém knihkupectví se sekcí anglických knih. A také v rakouské Thalii. Všechny malé zázraky je kniha, která je mi téměř doslova neustále v patách. Přímo na mě volá, abych si ji pořídila. Však už taky nebude muset čekat moc dlouho. České vydání se blíží. A víte, co to (nejen pro mě) znamená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliz Eliz | Web | 14. června 2015 v 16:06 | Reagovat

Název i obálka slibují kvalitní četbu :) Dobrý výběr :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!