Inspiration (122) - Make a masterpiece from your life !

16. srpna 2015 v 18:20 | Snow Fairy |  Inspiration
-Meme od Nikki Finn.


Ahoj,

jak vidno, celý týden jsem zazdila. Doslova. To horko, dusno a lenost si vybírá svou daň. Nicméně se budu snažit trochu zabrat. Napsat recenze, které potřebují být napsány, články, které by bylo záhodno napsat. A tak. Plánuji také projekt, který by měl propuknout někdy v říjnu. Zatím vám neřeknu o čem bude, ani knihu, která v něm bude figurovat, protože zatím ještě ani moc nevím, co přesně uvidíte.
Nicméně dnes jsem tady opět s Inspiration. Poslední dobou mým nejoblíbenějším typem článků.

Posledních pár týdnu, berte cca 2, se mi toho v životě nahromadilo povícero. A jsou to věci, které mě fakt dosti matou a ze kterých mi není úplně nejlíp, když o nich přemýšlím. Trvalo mi než jsem si uvědomila, co vlastně chci. A jediné, co naopak nechci, je se trápit, moc řešit věcí, na které se řešení nabízí přímo. Chci být šťastná a spokojená přesně tak, jak jsem a jak si to zařídím, s tím, co v životě mám a s těmi, které v životě mám. Občas se ukáže, že někteří přátelé možná nejsou úplně přátelé, jak jste si mysleli. Ale jak se v Argentině říká, nebo vlastně na celém světě, jednostranné přátelství se za přátelství ani nedá počítat.
Proto bych vám chtěla říct, abyste ze svého života udělali umělecké dílo, na které bude radost pohledět. Ukažte všem, že dokážete být šťastní i s málem, s maličkostmi a detaily, které jsou jindy lidé schopni přehlídnout. Nikdy si nenechejte od ostatních namluvit, že něco musíte, když to tak v žádném případě nechcete nebo necítíte. Buďte to vy a buďte pyšní na to, že jste něčí zázrak, protože určitě jste. Uspořádejte si věci tak, abyste se dokázali každý den života probouzet s úsměvem na rtech, s jiskrami v očích a nekonečnou silnou žít každý den naplno. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maggie Maggie | Web | 20. srpna 2015 v 11:00 | Reagovat

To si řekla moc pěkně. Já se sama snažím se tím řídit, někdy to úplně nevyjde, ale nikdy to nevzdám! :) Jinak moc pěkné fotky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!