Fairy tales into Nightmares

13. září 2015 v 16:52 | Snow Fairy |  Ukázky

Fairy tales into Nightmares


Ahoj,

dnešní článek je vyloženě neobvyklý a nepravidelný. Je to už nějaká doba, co jsem na internetuzahlídla disney princezny z klasických pohádek různě předesignované. Určitě jste si toho všimli také. Princezny a princové, jak by vypadali v reálném životě. Princezny s krátkými vlasy, princezny, které místo útlého pasu mají několik kilo navíc.
Na všechny takové kolekce fotek se moc ráda podívám, nikdy totiž nevím, co z toho vyleze, ale různé transformace stojí opravdu za to.
A myslím, že až uvidíte transformaci disney princezen do tzv Twisted princesses (Zvrácené/vyšinuté princezny), které zveřejnil na svém DevianArt účtu umělec Jeffrey Thomas, tak na ně rozhodně nezapomenete. Rozhodně si je ale nebudete pamatovat pro jejich uhrančivou krásu.

Ještě než vám vložím všechny obrázky, řeknu vám, že já Disney zbožňuji. Disney filmy, disney postavy, disney příběhy. Zbožňuji a miluji disneyho Alenku v Říši divů z roku 1951 (kterou mimochodem také uvidíme tak trochu znetvořenou), Sněhurku a sedm trpaslíků, Malou mořskou vílu. Ale mám velmi ráda i "novější" disney princezny. Jsem jednoduše disney fanda, milovník a všechno a tady tahle série fotek, které uvidíte, mě opravdu nadchla, i když z nočních můr už je asi v životě nedostanu. :D


Belle (Kráska a zvííře)
Jasmine (Aladin)
Esmeralda (Zvoník od Matky Boží)
Aurora (Šípková Růženka)Alice (Alenka v Řísi divů)
Ariel (Malá mořská víla)
Cinderella (Popelka)
Jak jsou normálně všechny princezny velmi krásné, v této podobě budí opravdu strašidelnou hrůzu. Nutno ale říct, že autor těchto kreseb (Jeffrey Thomas) je velmi talentovaný člověk. Já osobně bych se děsila, jenom bych je kreslila. Ale myslím, že stejně jako jsou kresby strašidelné, jsou i geniální.
Osobně se nejvíce děsím této hororové Ariel a Popelky, to jsou opravdu docela až bych řekla stvůry.
Nicméně jsem z této kolekce kreseb, fotek, jak chcete, nadšená, chce to velkou dávku talentu i času něco takového stvořit a i přesto, že máte pocit, že by bylo nejlepší, kdybyste tyto fotky už nikdy neviděli, je na nich, co vás nutí dělat přesný opak, koukat na ně pořád a pořád.

Co si o těchto výtvorech myslíte? Je hloupost ptát se vás, jestli se vám líbí?
Tak mi dejte alespoň vědět, co si o nich myslíte a které princezny se vám zdají nejvíce strašidelné.


Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!