Knižní Chvilky (36)

20. září 2015 v 18:27 | Snow Fairy |  Knižní Chvilky
meme, které pro nás vymyslela TerezZ.


Ahoj,

jelikož mám dneska trochu prázdnou hlavu, rozhodla jsem se místo Inspiration zveřejnit Knižní chvilky. Přece jenom jsem teď v takové situaci, kdy se snažím využít jakoukoli volnou chvíli a číst si.
Jak už jste si někdy dřív možná všimli, většinou mám rozečteno víc knih než jednu. Ale i přesto, že mám rozečtené třeba knihy dvě, tak se nakonec stejně věnuji jenom jedné a po dočtení té první se věnuji přečtení druhé. Ale už jsem si tak nějak zvykla číst knih víc.

Knihy, které mám právě teď rozečtené, jsou knihy, které se svým tématem hodně přibližují. Obě mají vážnější historické téma. Ale zatím, co jsem ve čtení pokročila, jsou obě knihy ukázkovým přikladem toho, že psaní knih je opravdu víc než vysoké umění.
Krycí jméno Verity a Jsou světla, která nevidíme. Jeden název větší než druhý. Jedno téma hlubší a vážnější než druhé. Přesto jsou to příběhy o lidech, emocích a něčem, na co nezapomeneme.
Myslím, že ke knihám jako jsou tyto se toho takto okolo nedá moc říct, snad jen, že si je musíte přečíst. Není to jenom o čtení knihy, ale i tom, že si spoutu věcí uvědomíte. Nebo je přinejmenším uvidíte jinak.
Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maggie Maggie | Web | 23. září 2015 v 18:34 | Reagovat

Já se strašně moc těším až se do těchto knížek pustím. Pěkné fotky :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!