Knižní Zúčtování - Září

3. října 2015 v 18:15 | Snow Fairy |  My Books


Ahoj,

další měsíc za námi a já už mám nějakou dobu v hlavě Vánoce. Říkám si, jak už by mohly být, jak už by mohlo být zase to krásné období. A potom si uvědomím, že ještě být nesmí, protože nemám dárky. :D
Je sice pravda, že v některých nejmenovaných obchodech už jim ten vánoční sortiment straší od půlky září, ale to podle mě ještě dost předčasné rozuhodnutí. Tři měsíce předem nabízet vánoční cukroví, blbost. Jednoduše blbost. Nicméně pokud jste jako já, tak nad tím, co komu koupíte, je lepší začít přemýšlet brzy. Velmi brzy. Třeba hned. Což bych asi měla udělat já. :D

To jsem ale nějak rozpovídala Vánocích, na to je ještě čas. Dneska jsem tu proto, abych vám ukázala, jaké knihy mám za měsíc září nově v knihovničce. Tak jdu na to.


Knihy, které jsem si koupila


Ačkoli se mi zdálo, že jsem nakupovala knížky jako divá, nakonec jsem jich nekoupila až tolik. Sice ano, je jich poměrně dost, ale jindy mám pocit, že nakupuju víc. Poslední dobou jsem se ale rozhodla přemýšlet nad tím, které knihy koupit. Mám několik seznamů, na nichž jsou jenom knihy, které fakt musím mít. A tady tyto jsou jedny z mých nejočekávanějších.
Jsou světla, která nevidíme. To je kniha, na kterou jsem čekala. Jak už jsem se možná někde zmiňovala, tuto knihu jsem si několikrát skoro koupila v originále. Ale když teď tak doma chodím kolem této krásné bichle, nemůžu být raději, že jsem si počkala na české vydání.
Everything, Everything je moje srdcová záležitost letošního roku (samozřejmě vedle knih Colleen Hoover a dalších.)
O této knize jsem na blogu už několikrát mluvila, recenzi si můžete přečíst ZDE. Jsem na tuto knihu tak pyšná a jsem neskutečně pyšná, že mám doma i fyzickou kopii.
Co víc, tak jsem dnes s velkým a milým překvapením zjistila, že tato kniha se chystá i v češtině. Vyjde už teď v říjnu u nakladatelství JOTA, takže po ní rozhodně sáhněte, stojí za to !
O nové knize Trish Dollerové jsem už taky mluvila, i v recenzi, kterou najdete ZDE. Zbožňuju knihy od Dollerové a tuto taky. V autorce jsem se ještě nezklamala a jsem moc ráda, že jsem se rozhodla její tvorbu rozečíst.
O této knize jsem už také mluvila v recenzi (ZDE). Je to jedna z nejintenzivnějších kniha, jaké jsem kdy četla. Stejně tak je tato kniha skvělá, plná emocí a já nevím čeho všeho. Prostě jedna velká bomba. Rozhodně si Krycí jméno Verity přečtěte, je to další kniha, u které rozhodně nebudete litovat, že jsem se pustili do čtení.

Líbali jsme se. To je další kniha, kterou jsem zoufale chtěla. Já jsem ji nedávno bjevila v originále a vzhledem k tomu, že mám knihy Davida Levithama strašně ráda, tak jsem si ji chtěla pořídit. Ale chvilku potom jsem zjitila, že bude vycházet v češtině. To jsem potom už věděla naprosto přesně, co udělám. A tady je výsledek.


Knihy, které jsem dostala ke zrecenzování


Stejně jako u knih, které jsem nakupovala, jsou knihy ke zrecenzování ty, které jsem moc chtěla a po kterých jsem toužila. Řekla bych, že tituly mluví za vše. Obzlíšť, pokud se podíváte na knihu od Cynthie Hand. Nádhera !
Za Kdybychom se neviděli mnohokrát děkuji databázi knih !
Recenze ZDE.
Za První mnohokrát děkuji databázi knih !
Za Talon mnohokrát děkuji nakladatelství Fragment !
Za Za hranicí nevinnosti mnohokrát děkuji nakladatelství YOLI !


Všechny knihy pohromadě

Taková je moje zářijová sbírka.
A jaké knihy jste si za září pořídili vy? :)


Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lillianne Lucy Lillianne | E-mail | Web | 3. října 2015 v 18:41 | Reagovat

moc pekne kousky :-)

2 Sabča Sabča | Web | 6. října 2015 v 6:49 | Reagovat

Krásné nové knihy :-)
Doma mám z tvých nových knih jen První a spadeno mám na Aspoň trochu normální, Kdybychom se neviděli a samozřejmě na Za hranicí nevinnosti!

3 Maggie Maggie | Web | 17. října 2015 v 11:19 | Reagovat

Jsou světla, která nevidíme si chci pořídit co nejdříve, protože jsem na knihu moc zvědavá. Kdybychom se neviděli si chci přečíst čím dál tím víc. Krycí jméno Verity jsem v září dostala od mamky a strašně moc se těším až knihu rozečtu. Na Aspoň trochu normální se těším od té doby, co jsem zjistila, že by kniha měla vyjít u nás. Bohužel jsem se k ní ještě nedostala. Hodlám to však napravit. Talon vypadá úžasně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!