Looking Forwards #3

11. října 2015 v 21:03 | Snow Fairy |  Thinking About...

Looking ForwardsAhoj,

pro dnešek pro vás mám další pětici knih, na které se letos těším. Knih je stále více a já stále nějak nestíhám všechny zapisovat a skoro také kupovat, i když většina těch, na které se těším ještě nevyšla. Divné, ale je to pravda. Blíží se ale Vánoce, což je nejlepší důvod, proč kupovat víc knih. No jo, ten knižně-nakupovací maniak se ve mě opravdu nezapře. Nicméně bez dalšího protahování se vrhám na dnešní pětku.


Název: Dárek z pravé lásky
Autoři: Stephanie Perkins, Holly Black, Ally Carter, Matt de la Pena, Gayle Forman, Jenny Han, David Levithan, Kelly Link, Myra McEntireová, Rainbow Rowell, Laini Taylor, Kiersten White
Datum vydání: 16. 11. 2015
Nakladatelství: CooBoo
Anotace: ZDE

Dárek z pravé lásky je kniha opravdu darovaná z pravé lásky. Co se tady tohoto kousku týká, tak já ji už mám doma v anglickém vydání s obálkou s kluzištěm. Já ji jednoduše miluji a to jsem ji ještě nečetla. Ale pokaždé, co se na ni podívám, tak se musím jenom usmívat. Cítím, jak z ní jde ta příjmená vánoční atmosféra, všechno to hezké, co jde vidět jenom o Vánocích. Celkově Stephanie Perkins odvedla skvělou práci při zpracování knihy. Dala dohromady skupinu těch nejúžasnějších autorů. Společně tak stvořili skvost, který nesmí chybět vůbec nikomu.
Název: Nocte
Autorka: Courtney Cole
Datum vydání: Listopad 2015
Nakladatelství: CooBoo
Anotace: ZDE

U Nocte se neskutečně těším proto, že je to kniha velmi temná, plná něčeho, co nelze definovat, když vám kniha neprošla rukama. Nesmírně jsem zvědavá, co autorka vymyslela. Opravdu. Čím častěji si čtu anotaci, tím víc už chci držet Nocte v rukou. Jsem doslova den ode dne zvědavější.
A to ani nemluvím o obálce. Když se na ni podívám, tak mi přijde, že mezi ní a anotací je tak neskutečný kontrast, že to už nemůže být více přitažlivé a imponující.
Jsem prostě šíleně zvědavá a myslím, že rozhodně nejsem jediná.

Název: Mechanický anděl
Autorka: Cassandra Clare
Datum vydání: 19. 10. 2015
Nakladatelství: YOLI
Anotace: ZDE

O Cassie a jejích knihách by se také dalo mluvit do nekonečna pořád dokola. Co víc, Cassie chystá další. Například Lady Midnight má absolutně uhrančivou obálku. Ale to ostatně všechny její knihy. A Mechanický anděl taky není vyjímka. Stejně jako i u některých jiných knih mám Mechanického anděla doma v originále, ale dosud jsem se k němu nějak nedostala. Abych pravdu řekla, tak teď už si ráda počkám i na české vydání. I když jsem nesmírně ráda, že mám i to anglické.
Ale prostě, Cassandra Clare, to jméno je už pojem samo o sobě, no ne? Po nástrojích smrti je tato doplňující série odehrávající se před Násotroji smrti, nutnost.
Název: Dopisy na konec světa
Autorka: Ava Dellaira
Datum vydání: 1. 12. 2015
Nakladatelství: YOLI
Anotace: ZDE

Tuto knihu už znám nějakou dobu ze zahraničí. Už před nějakou dobou mě naprosto okouzlila svou obálkou a samozřejmě potom hned anotací. Obojí si v okamžiku získalo mé srdce a jsem nesmírně nadšená, že knížka bude vycházet i u nás. Myslím, že Dopisy na konec světa je další kniha, která si zaslouží vydat v co nejvíce zemích. Věřím, že ten příběh se mi bude líbit, zní to přesně jako to, co bych si hned přečetla, takže zatím nemám důvod pochybovat, že by mě kniha měla nějak převelice zklamat.


Název: Oheň (Čistý #3)
Autorka: Julianna Baggott
Datum vydání: 30. 11. 2015
Nakladatelství: Jota
Anotace: ZDE

Oheň je už třetí díl v pořadí do série Čistý. Čistý je poněkud morbidní dystopická, postapokalytická série, ve které si autorka absolutně s ničím a s nikým nebere servítky.
A mě se tato série velmi, velmi zamlouvá. První dva díly jsem si užila, oba mě totálně dostaly svou přímočarostí a tím, že Julianna si do každého vymyslela něco, co vás nutí číst dál a dál. Na Oheň se těším také proto, že už se nemůžu dočkat, jak to všechno skončí, jak to všechno bude a co všechno se ještě nakonec změní.
O obálkách ani mluvit nemusím. Ty jsou podle mě naporosto úžasné.

A co vy, na jaké další knihy se do konce tohoto roku těšíte?


Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | 11. října 2015 v 21:13 | Reagovat

Dáš prosím "To se mi líbí" na odkazech pod tyhle dvě fotky?
http://www.mundo.cz/soutez/kaplicka-irsko
http://www.mundo.cz/soutez/pohled-na-dunmore-head :-) moc díky!! :-)
(podmínka je přihlášení na facebook)

2 Heaven Heaven | Web | 11. října 2015 v 21:21 | Reagovat

Na Mechanického anděla se mo těším. Nocte taky vypadá skvěle :)

3 E E | 12. října 2015 v 16:44 | Reagovat

Dopisy na konec světa (pre nás na Slovensku, Dopisy do neba) som si práve predobjednala a už teraz sa neviem dočkať kedy príde.

4 Maggie Maggie | Web | 17. října 2015 v 22:02 | Reagovat

Na Dárek z pravé lásky se moc těším a může za to hlavně víkendovka od CooBoo, kde o knize psali a mě díky tomu kniha hodně zaujala. Nocte vypadá úžasně, jak ta obálka, tak i anotace. Autorku mám ráda, doufám tedy, že se mi kniha bude líbit.
A na Mechanického anděla se těším neuvěřitelně moc! Určitě si ho pořídím a budou doufat, že u nás vyjde i Lady Midnight :)

5 Lucy Lillianne Lucy Lillianne | E-mail | Web | 18. října 2015 v 21:40 | Reagovat

uz abych mela Pekelne stroje doma :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!