Obsessed with Bookmarks #2

5. října 2015 v 16:00 | Snow Fairy |  My Books

Obsessed with BookmarksAhoj,

přemýšlela jsem, co za článek sepsat v tento nesmírně lenošivý den. Velice pomalu si zvykám na práci a velmi rychle si zvykám na lenošení. Nemělo by to být spíš naopak? Neměla bych být aktivní, dělat věci denně naplno? Asi ano, ale pravdou je, že já prostě zbožňuji být líná. Někdy se stydím za to, že kdykoli mám trochu volného času, tak lenoším. Ale komu by se nelíbilo nic nedělat, když může nic nedělat, že?

Anyway, jak jsem tedy přemýšlela o tom článku, rozhodla jsem se nakonec pro další záložkovou mánii. V minulém článku jsem vám ukazovala všechny moje milované záložky z Knižního vesmíru. ZDE si můžete článek znovu rozkliknout a prohlídnout.
Dnes vám ukážu svou sbírku záložek z Book Depository.
Záložek Book Depository se nemůžu nabažit. Jsou to sice klasické papírové záložky, které jsou více náchylné na ohnutí, roztrhnutí, ale jejich vzhled dalece překračuje jejich nevýhody. Záložky Book Depository už tradičně dostávají za úkol sami zákazníci. Majitelé BD už po několikátý rok vyhlašují akci, při které se každý zákazník z celého světa může zapojit. Vymyslet svůj vlastní originální design záložek, které budou doručovány s každou objednávkou z BD.
Lidé z BD potom vyberou 20 nejlepších záložek a ty potom, jak asi tušíte, jdou do tisku a potom ke každému zákazníkovi do každého koutu světa, který udělá na BD objednávku.
Je to skvělý nápad. Navíc z toho pokaždé vyjdou fakt nádherné výtvory. Vždycky se těším, jakou záložku dostanu v balíčku. Všechny z letošního roku samozřejmě nemám, ale na ty, které mám jsem nesmírně hrdá. Jsou prostě krásné a je radost si jimi zakládat stránky v knížkách.

Ne všechny záložky ale vymýšlejí zákazníci, tvůrci některých ze záložek, které vám ukážu, je samo Book Depository. Řekla bych, že se jedná o takové spíše praktičtější záložky, než ty, které navrhují zákaznicí a které hodně zastupují estetickou stránku.
Však sami uvidíte. Ale pokud jste ještě na BD nenakupovali, doporučuji to napravit. Čas od času můžete najít naprosto skvělé akce na skvělé knihy a ještě k tomu pokaždé dostanete záložku zdarma. Co víc, poštovné do celého světa je zdarma, což to je ještě další důvod navíc, proč nakupovat na Book Depository. :)


V této mojí sbírce snad není záložka, která by se mi vyloženě nelíbila. Každá je krásná a má svou vyjímečnou atmosféru a myšlenku. Ráda bych vám ale ukázala několik mých nějvětších favoritů, za které jsem nejraději, že je mám.


Máte také nějaké záložky z Book Depository? Která se vám popřípadě líbí nejvíce?
Dejte mi to určitě vědět.
Mějte se krásně.
A brzy se zase uvidíme u nějakého článku.


Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jackelin Mandragor Jackelin Mandragor | E-mail | Web | 5. října 2015 v 17:14 | Reagovat

Vždy když vidím tyto záložky, nejvíce lituji toho, že nenakupuji přes book depository. Jsou opravdu úžasné! :)
Bohužel moje banka si účtuje hrozné poplatky za platby do zahraničí (tedy i za platby do Česka, ale to není tak hrozné)

2 Maggie Maggie | Web | 17. října 2015 v 12:13 | Reagovat

Nádherné záložky! V budoucnu bych si moc ráda z Book Depository něco objednala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!