Project about... Everything, Everything - Úvodní článek

21. října 2015 v 21:33 | Snow Fairy |  Projekty

Úvodní článek


Ahoj,

už se na blogu dlouho žádný knižní projekt neobjevil. Nebo alespoň já mám pocit, že už jsem dlouho žádný projekt pro nějakou konkrétní knihu nedělala. Takže jsem tady, abych to napravila. A jelikož jsem se nedávno a úplně náhodně dozvěděla o vydání knihy Everything, Everything od Nicoly Yoon, knihy, která mě letos jako jedna z několika totálně dostala a do které jsem se hned zamilovala, řekla jsem si, že projekt pro tuto knihu se zdá jako ideální nápad.


Chtěla bych tady ještě na začátku poděkovat nakladatelství Jota za to neskutenčě milé překvapení. Já opravdu neměla tušení, že se tato kniha chystá vydávat. A najednou je venku. A já tomu pořád nějak nemůžu uvěřit.
Třeba se nakonec přestanu přesvědčovat a konečně opravdu uvěřím. Zdá se to totiž jako sen. Dobře, to už jsem asi i trochu (trochu víc) teatrální, a proto toho nechám, je nevyjšší čas.

Stejně jako je nejvyšší čas, abych vám v tomto úvodním článku řekla, o čem budu v rámci projektu mluvit. Projekt bude probíhat ode dneška do přístího pondělí.21. 10. 2015 - Úvodní článek
22. 10. 2015 - Nicola Yoon - Udělám to jednoduše a sepíšu vám pár věcí o autorce knihy, Nicole Yoon. Simple. A taky vám povím něco základního o samotné knize, ať je trochu kompletní.
24. 10. 2015 - Minirecenze na Všechno, úplně všechno - a protože recenzi na tuto knihu si už na blogu přečíst můžete, bude tento článek spíše jako malé shrnutí toho, co se mi líbilo, proč jsem se do knihy zamilovala atd. A samozřejmě vás nakonec odkážu na celou recenzi. Typical. :D
25. 10. 2015 - Inspiration s Everything, Everything a její českou verzí Všechno, úplně všechno. Princip Inspiration znáte, takže v podstatě víte, co čekat.
26. 10. 2015 - Všechno, úplně všechno... a ještě mnohem víc - abych pravdu řekla, na tento článek se velmi těším. Sepíšu vám některé moje oblíbené úryvky z knihy, napíšu vám pár ukázek a celkově se pokusím projít všechno, úplně všechno a ještě víc. Protože tato kniha nemá hranice a kromě všeho s sebou nese spoustu věcí, které jsou nádherně skryté mezi řádky.Asi jste si všimli, že součástí projektu není giveaway. Opravdu není, ale nebojte. Já jsem se jenom rozhodla to udělat trochu jinak. Ne jako součást tohoto projektu, ale později jako součást vánočního projektu. Chtěla bych se vám nějak pořádně odvděčit za vaši podporu, za každou vaši návštěvu, a proto bych chtěla cenu, o kterou bych normálně vyhlásila soutěž už za pár dní, nechat do vánoční soutěže spolu s dalšími knihami a cenami. Doufám tedy, že se budete těšit i na nějakou tu letošní vánoční věc tady na blogu. Teda pokud se mi podaří nějakou vymyslet. :D

Takže, takový je plán. Doufám, že se vám bude celý projekt líbit, že si některé věci rádi přečtete a celkově, že se vám o této knize bude hezky číst. A hlavně doufám, že vás na knihu nalákám, protože (a to neříkám poprvé a upřímně, ani naposledy) Všechno, úplně všechno opravdu, opravdu stojí za to. Ta kniha je jiná a je prostě nádherná.

Tak se zatím mějte.
Já se (skoro) hned vrátím s dalším článkem.


Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 alenaxxa alenaxxa | E-mail | Web | 22. října 2015 v 17:50 | Reagovat

Zajímavý projekt, těším se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!