Breathe In Christmas

29. prosince 2015 v 19:56 | Snow Fairy |  Thinking About...

Breathe In ChristmasAhoj,

jsem fakt ráda, že se v mém životě něco děje, aspoň vám mám o čem psát. Včera jsem se po opravdu hodně dlouhé době potkala s Irčou z Knihánkova, kterou všichni moc dobře znáte. A bylo to skvělé setkání.

Já a Irča jsme se poprvé domluvily, že se potkáme na autogramiádě Patricie Brigg, což bylo už někdy v roce 2011. Byla jsem tehdy v blogosféře poměrně nová, blog byl ještě takový můj malý kojenec a ještě jsem se měla hodně co naučit, co se blogu a věcí kolo týká. Bylo ale nesmírně milé potkat se s někým z blogerek nebo blogerů. Měla jsem pocit, že začínám víc zapadat.
A od té doby jsme se Irčou scházely na knižních srazech, pokud to šlo a a mohla jsem přijet, i s ostatními čtenáři a blogery a řeknu vám, že to vždycky stálo pořádně za to.

Teď už jsme se ale dlouho neviděly. To ale v žádném případě neznamená, že jsem Irču přestala sledovat. Občas si připadám trochu jako stalker, ale jako u všech mých oblíbených blogerů/blogerek, youtuberů/youtuberek, se snažím zachovat přehled.
Jelikož Irču znáte, víte, že je to neskutečně milá osůbka. Taková plná sluníčka a pozitivní energie. Přijde mi, že přesně takové chování a laskavost má člověk danou od narození. Bylo fakt neskutečně milé se takhle potkat. Nad kelímkem mého milovaného vánočního perníčkového latte a karamelového frappuccina . Nad knížkami, které jsme si daly jako vánoční dárky a nad knížkami, které jsme prostě nemohly nechat v Dobrovském bez povšimnutí. S tou slevou, kdybych mohla, vykoupím celé knikupectví.
Nebylo to vlastně jenom o setkání. Ale také o tom, že jsme v podstatě naposledy nasály tu vánoční atmosféru, kterou kouzlí výzdoba na Vaňkovce. Ze Starbucksu je navíc krásný výhled na všechno okolo. Mě se neskutečně líbilo sledovat ten povánoční shon. Jak se lidé hnali za slevami, které po Vánocích ovládly každý obchod. Má to své kouzlo. Sice lidé spěchají, nakupují jako o život, ale vidím v tom takového něco kouzelného, co nejde úplně popsat.

Opravdu doufám, že podobných dní se bude dít víc. Bylo moc příjemné se vidět a bylo ještě příjemnější si povykládat o knížkách, blogu, psaní, čtení a milionu dalších věcech. S takovými lidmi, jako je Irča je to pokaždé příjemné, hlavně usměvavé. A kdyby se rozhodli v Dobrovském mít častěji nějaké pořádné slevy, taky bych se zlobila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!