Happy New Year 2016

31. prosince 2015 v 12:15 | Snow Fairy |  Thinking About...


Ahoj,

je to právě dnešek, kdy žijeme, píšeme a čteme svou poslední kapitolu letošního roku. Když je ten poslední den, říkám si, že celý tento rok utekl jako voda. Ještě rychleji. Pamatuji si, jako by to bylo včera, kdy jsme všichni na světě společně otevírali rok 2015. Všechny ty ohňostroje a bujaré oslavy. Jako by se to stalo teprve před chvílí. A najednou už je tady další rok.

Letos to byla poměrně směska všech dobrých i špatných momentů. Jsou u některé momenty, na které bych nejraději zapomněla. Momenty, které nebudu schopná vyřešit ani příští rok, prostě se se mnou potáhnou, ale to je normální. Je to, jak to je. A pak jsou tady momenty, na které v životě nezapomenu. Splnil se mi velký, velikánský sen, který mi bude ležet v srdci a který si budu hýčkat, dokud si ho třeba, možná jednou, nezopakuji. Jsou tu momenty, které si budu pamatovat prostě proto, že mě samotnou překvapily natolik, že bych nikdy nevěřila, že by se mohly stát zrovna člověku jako jsem já. Událo se tolik věcí a i když jsou některé z těch věcí ošidné a ve vlastní podstatě totálně na prd, neměnila bych. Nelituji ničeho, co se stalo a věřím, že jsem se rozhodla správně. Přečetla jsem spousty knih, na to, že jsem čtenář pomalý jako želva, a od každé z nich jsem se naučila něco nového, co mě bude doprovázet životem a co mi pomůže v dalším rozhodování.
Letos jsem po boku měla staré, ale i nové přátele, o kterých bych také nikdy nevěřila, že je potkám a všem těm lidem tady patří velký, obrovský dík, i když si myslím, že si to tady nepřečtou. Ale nevadí to. Chci to prostě říct tak, jak to je.
Je tu osoba, tedy dvě, které by si zasloužily vzlétnout vzhůru, zasloužily by si plnit všechny sny a kdybych mohla, udělám to pro ně já. Udělám cokoli budu moct, abych tyto osoby neztratila.

Ne, že bych letos neudělala dost chyb. Udělala jsem jich tolik, že bych tím mohla zastavit Temži. Ale ani v tomto případě jediné nelituji. Všechny chyby mě poučily, jak to příště udělat správně. Díky nim jsem taková, jaká jsem. Úspěchy i chyby mě formují zároveň a mají na tom, kdo jsem stejnou váhu. Ještě toho v životě hodně podělám, ale věřím, že všechno se to děje z nějakého důvodu. Všechno má svůj význam, který nás všechny dovede přesně tam, kde máme být.
Chtěla bych vám hlavně popřát, ať se máte dobře, přeji vám hodně štěstí, zdraví, lásky, přátel, splněných snů a hlavně nezapomínejte na to, že jedněmi z nejlepších průvodců životem, jsou právě knihy. Nikdy nevíte, ve které z nich najdete moudra, která zahýbou vaším životem a která vám pomohou překonat i ty nejhorší chvíle, kterých, jak doufám, bude u vás co nejméně.

Děkuji vám všem moc za to, že jste tady se mnou i s mým blogem. Nikdy bych nevěřila, že tohle budu dělat tak dlouho. Miluji to, je to pro mě způsob, jak se podělit o zážitky, o knihy i o všechnu vděčnost, kterou ve mě necháváte svojí podporou, i přesto, že můj blog opravdu není nejlepší na světě, ba ani v Česku. Jsem vám ale nesmírně vděčná za to, co mám. Kdybych si mohla půjčit slova Hazel Grace Lancaster, děkuji vám za tohle malé nekonečno.
A děkuji za nekonečno, které mám díky svým kamarádkám a kamrádům a rodině. Ať už bylo v letošním roce kolik chce špatných chvil, ty krasné a krásnější je o mnoho převažují.

Děkuji všem strašně moc!

Krásný Nový rok 2016.

Všichni si zasloužíte žít své sny. A vy je žít budete!


Je už sice pomalu čas zavřít knihu, kterou jsme letos, celý rok, psali. Ale hned otevřeme novou. A začneme i znovu psát. Tak ať píšete jenom nezpomenutelné příběhy.
To Vaše knihy jsou ty pravé bestsellery.
Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tina Tina | 31. prosince 2015 v 17:08 | Reagovat

Želám ti šťastný nový rok 2016 a aby bol o dosť lepší než tento rok! A už teraz sa neviem dočkať tvojich článkov v budúcom roku.

2 Lucy Lillianne Lucy Lillianne | E-mail | Web | 31. prosince 2015 v 20:09 | Reagovat

I tobě

3 Kiki Borderka Kiki Borderka | E-mail | Web | 1. ledna 2016 v 0:05 | Reagovat

Moc krásné psaní... Přeji ti, abys v novém roce přečetla co nejvíce knih a pozdravuj ode mě svého roztomilého kocourka :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!