Inspiration (126) - This Moment, This Moment Is Your Life

27. prosince 2015 v 16:33 | Snow Fairy |  Inspiration
-Meme od Nikki Finn.


Ahoj,

nevím jistě, jestli jsem se pořádně dostala z oparu všech vánočních svátků. Ale možná trochu jo. Sice jsem se celé dny jenom vyvalovala, četla si, dívala se na filmy a na pohádky a jednoduše jsem si dávala pořádného několikadenního šlofíka. Řeknu vám, že by se mi takové prázdniny líbily častěji.

Vánoce byly letos neskutečné. A jak jsem se na blogu několikrát zmiňovala, tak opravdu trochu jiné. Během večeře jsem se nasávala tváře (ne tak brutálně jako mozkomoři, samozřejmě) svojí rodiny a příbuzných, musela jsem u toho pěkně divně usmívat, protože v té chvíli, opravdu v té chvíli jsem pochopila, co to znamená být šťastná. Neříkám, že normálně šťastná nejsem. Jsem ráda za to, co mám, mám toho víc, než si zasloužím a žiji, což je vždycky dobré znamení. Snažím se být optimistická a věci nebrat vážně, trochu se usmívat, ale až v tu chvíli, u večeře, nad kaprem a bramborovým salátem, jsem si uvědomila, že štěstí není jenom pojem. Štěstí jsou momenty, chvíle, které právě žijeme. Štěstí není něco nehmatatelného. Štěstí jsou lidé v našich životech, je to jejich přítomnost a to, co pro vás znamenají. Celý život jsem si myslela, že na štěstí si člověk, logicky, jako na abstraktní věc, nemůže nikdy sáhnout. Ale je to přesně naopak. Štěstí bylo objetí od mého bratra, mamky, taťky, babičky a strýce. Pro ty momenty stojí za to žít. A jsou momenty jako právě tento, kdy si uvědomuji, jak moc štěstí člověk má, když má kolem sebe lidi, které miluje a kteří milují jeho.

Byly to letos opravdu krásné Vánoce. Krásné chvíle, kdy i víno pro mě jednou v životě nepřestavovalo nepříliš chutnou tekutinu. Nesmírně si letošního Štědrého dne a celých Vánoc vážím. Jsou to okamžiky, které si budu pamatovat. A když se budu cítit nejvíc zle, vzpomenu si to, že štěstí máme v životě každý. A nové štěstí také může každý den přijít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rodaw Rodaw | Web | 27. prosince 2015 v 18:20 | Reagovat

Nádhera :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!