Merry Bookish (and more) Christmas - Merry Merry Giveaway

23. prosince 2015 v 16:16 | Snow Fairy |  Projekty

Merry Merry GiveawayAhoj,


zítra je konečně den, na který většina z nás čeká a těší se už asi celý rok (teda v mém případě celý rok :D). Já sama se už opravdu nemůžu dočkat. Na Štědrý den na mě vždy padne taková příjemná přikrývka štěstí, radosti a lásky, když kolem sebe vidím celou rodinu. Odehrávají se ten den vyjímečné okamžiky a já si je vždycky snažím co nejvíce užít, vychutnat a zapamatovat. Kouzlo Vánoc je nekonečné, tak si ho nezapomeňte pořádně užít.

Abych pravdu řekla, tak jsem se letos s nadělováním dárků docela rozšoupla. Mám pocit, že jsem takový Santa v sukních, i když sukně nosím málokdy. Nechci se chlubit štědrostí nebo něčím jiným, nic takového. Jenom jsem letos měla pocit, že čím více lidem udělám alespoň malou radost, tím větší radost ze samotného života budu mít i já. Je k nezaplacení, když vidíte, že lidé mají díky vám trochu radosti nejen ve tvářích, ale hlavně v očích.
Doufám, že touto vánoční soutěží o krásné knihy, které věnovalo nakladatelství Knižní klub a v podstatě já, protože knihu od Fragmentu, kterou níže uvidíte, jsem doma měla najednou dvakrát a nechtěla jsem si skrblit oba výtisky pro sebe. Stejně tak to je i s knihou Sempre, od nakladatelství Yoli. Taky se mi doma sešly dva výtisky a já bych vám jeden prostě chtěla dát. Ať má z knížky radost taky někdo další.

Takže asi tak, nebudu to už dál rozvádět. Všechno dálaší víte a znáte.Doufám, že se vám soutěž bude líbit, že si ji užijete, že si rádi zasoutěžíte a že nakonec rádi nějakou tu knížku vyhrajete.
Hlavně se mějte na Vánoce nádherně. Co se normálně nemožné zdá, neplatí o Vánocích, na to pamatujte. Stát se může všechno, i to, co nečekáte. Dávejte pozor, nikdy nevíte, odkud to přijde.
Tak hodně štěstí a krásné, krásné svátky.

Vítěze vyhlásím na Silvestra, tudíž 31. 12. 2015

Soutěžní Formulář1. cena
Sempre: Navždy - J. M. Darhower a Vyvolená bohy: smrtící dotyk - Melinda Salisbury

2. cena
Všechny staré nože - Olen Steinhauer a Nečekané setkání - Gail McHugh

3. cena
Čaj s nápadníkem - Mardžán Kamalíová
4. cena
Mapa Anny - Marek Šindelka
Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Madd. Madd. | Web | 23. prosince 2015 v 17:18 | Reagovat

Cítím to úplně stejně! Čím víc lidí potěším nějakým dárečkem, tím větší radost budu mít :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!