Merry Bookish (and more) Christmas - Moments of Friendship

17. prosince 2015 v 18:56 | Snow Fairy |  Projekty

Moments of FriendshipAhoj,

význam přátelství je pro každého vyložen jiným slovy, jinými činy a skutky. A hlavě jinými vzpomínkami. Pro každého je přátelství jinak postavené, založené na jiných ideálech, na jinak dlouhých konverzacích a jinak zaujatých posluchačích. Není nad to mít při sobě dobrého posluchače. Nejen o Vánocích, ale celý rok, je přátelství velkým darem. Takovým, že vás absolutně pokaždé dostane i z té úplně nejhorší nálady a z toho nejhlubšího dna dostane zpět na úplný vrchol.
Některá přátelství končí, ale to jenom proto, abyste měli v životě prostor pro ty opravdu pravé a vzácné. Ono je jednoduché být někomu kamarádem nebo kamarádkou, ale být si navzájem více než přáteli, lidmi, kteří si rozumí a nebojí se být absolutně upřímní v podstatě ve všem, to je hledání skoro na celý život.

Někdy ale takovou spřízněnou duši, kamarádku nebo kamaráda, najdete brzy. Já jsem jednu takovou našla. Neříkám, že je to jediná kamarádka, ještě mám pár takových, kterým věřím a nedám na ně absolutně dopustit a o jedné z nich vám ještě brzy povím, ale tahle je v něčem speciální. Jde o ten moment překvapení než roztrhne vánoční papír vánočního dárku. o tu radost a jiskry v očích. Jde o to, že i ta nejšílenější věc ji nepřijde šílená a nesoudí, i když by měla právo to udělat.

A včera jsme si touto osobou předaly dárky. To bylo čekání a příprav, než konečně nadešel den, kdy jsme se k předávání dostaly. Byly u toho dvě porce lasagní, jeden džus, jedna domácí limonáda (mimochodem nic moc limonáda), plná kavárna lidí a vánoční výzdoba hlásící se o slovo v tom nejmodernějším, skoro americkém, okně v celém městě.
A tak jsem všechno zaznamenala fotkami. Oči jsou nejlepší foťák, to jsou Léňuliny slova. Ale já si myslím, že moje oči nejsou dost dobré na to, aby dokonale zachytily okamžiky na hodně, hodně dlouho. Fotky to umí líp. S mini můžu vzpomínky každý den obnovovat. Ať trvají věčně.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rodaw Rodaw | Web | 17. prosince 2015 v 20:24 | Reagovat

Překrásné :-) ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!