Merry Christmas

24. prosince 2015 v 1:06 | Snow Fairy |  Projekty


Ahoj,

většinu předchozích let jsem tento článek měla přednastavený minimálně týden před Štědrým dne. Jednou jsem ho měla dokonce přichystaný měsíc předem. Letos ho píšu rovnou na Štědrý den, někdy před půl jednou ráno. Změna je pravděpodobně opravdu život. Tak to vidíte.

Miluji, když jsou Vánoce, Štědrý den ráno, snídaně, která chutná úplně jinak než normální dny a vánoční stromeček v rohu pokoje se krásně usmívá všemi baňkami a žárovičkami. Je to takový krásný pocit, trochu euforický, protože už přece jenom nejsem dítě, i když si tak občas stejně připadám, a už se na Vánoce nedívám stejně jako třeba před deseti lety. Je to teď jiné, ale řeknu vám, že po celém letošním roku, je to snad nejkrásnější za celý můj život, i přes to všechno, co se dělo a děje. Letošní Vánoce s sebou celkově nesou spoustu nových věcí.

V životě máte lidi, kteří nějakým způsobem cítíte, že k vám nepatří. Máte je rádi, rádi s nimi trávíte čas, ale nejsou k vám upřímní, i když si myslíte, že ano. Hodně mých letošních vzpomínek je o tom, že jsem poznávala své přátele. Uvědomila jsem si, kteří jsou ti, které bych měla v životě mít a které naopak.
Miluji ten čas na Štědrý den, pár hodin předtím, než všichni zasedneme ke štědrovečerní večeři. Přemýšlím o tom, co se stalo, ať už to bylo špatné nebo ne. A miluji ten pocit, když dojdu k závěru, že život je neskutečné divadlo. Film. Plný oscarových herců, nás všech. Že život je o tolik barevnější a o Vánocích o tolik zářivější. Všichni máme svých starostí až nad hlavu, ale mezi řádky, je život vždycky to nejvzácnější, co máme. A o Vánocích to není jenom jídle a dárcích, je to o tom, že si to v kruhu rodiny uvědomíme a oslavíme, že v životě nejsme sami.

Už to nebudu dál protahovat, i tak je to delší než jsem chtěla. Nemám vám za zlé, pokud jste ten vršek vůbec nečetli. :D

Chci vám hlavně popřát přenádherné Vánoce. Mějte ty nejkrásnější, jaké je jenom možné mít. Užijte si s rodinou všechno naprosto upřímně a dejte do všeho, co budete dělat srdce. Buďte tu jeden pro druhého a nezapomínejte, zázraky máte vždycky na dosah ruky a vždycky v koutku jednoho oka, aby se vám v tu nejnečekanější chvíli připomněli.


Nádherné Vánoce. A samozřejmě, plné knih.


Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!