Inspiration (127) - Thinking Out Loud

10. ledna 2016 v 18:20 | Snow Fairy |  Inspiration
-Meme od Nikki Finn.


Ahoj,

už je to zase nějaká chvíle, co jsem naposledy sestavovala článek do Inspiration. Teď ale mám pár fotek, které bych s vámi ráda sdílela.
Líbí se mi, jak i po novém roce neustále narážím na zbytky Vánoc. U nás doma, stejně jako u mnohých z vás, pořád ještě máme stromeček, v obchodech je ještě krásná výzdoba, která, když se na ni podíváte, září více barvami než je na první pohled patrné. V obchodech vládnou monstrózní slevy, lidé chodí s taškami většími než oni sami a všechno se zdá být tak napůl. Jako bychom jednou nohou byly stále ještě v minulém roce o Vánocích. Což mi přijde takové euforické a nostalgické, ale přejemně. Vzpomínáte na prožité chvíle s rodinou a příbuznými a hned se i ten nový rok zdá nadějnější.

Abych pravdu řekla, tak co zůstalo z Vánoc u nás ve škole, tak je s největší pravděpodobnosti nevyspalost. Nic jiného si vysvětlit nedokážu. Nebo jsme všichni vzali příliš doslova, že se říkám "New Year. New Me." Tento první týden po Vánocích mi přišlo, jako bychom se všichni znovu poznávali, jako by neuběhly měsíce společně. Nebylo tak zlé, jak to popisuji, jenom to tak zní. Ale před Vánocemi bylo mnohem jednodušší jen tak spolu ve škole být a vykládat o blbostech. Jsme pořád super skupina, jenom si asi potřebujeme pořádně zvyknout, že je čas začít zase pořádně pracovat. A hlavně si musíme zvyknout na pravidelné vstávání o několik hodin dříve než o prázdninách. :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikol Nikol | Web | 24. ledna 2016 v 18:44 | Reagovat

Ten foťák je naprosto boží :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!