Inspiration (130) - For Better Tomorrows

7. února 2016 v 17:21 | Snow Fairy |  Inspiration
-Meme od Nikki Finn.


Ahoj,

jsou prostě dny, kdy vám i spojení pravé poledne přijde přemrštěné. Od začátku roku mám dny, kdy nemůžu vymyslet kloudnou myšlenky a když už tedy musím, tak na to potřebuji minimálně několik hodin a spánek, abych byla schopná to říct. Jsou taky dny, kdy dostanete takovou facku, že se vám možná opravdu rozsvítí. Něco na ten způsob se mi stalo v lednu. Už jsem o tom trochu mluvila a nechci tím tady nikoho dopodrobna otravovat. Chci jenom říct, že i když pár dní nebo týdnů taková situace trvá, je důležité si uvědomit, jestli vám za to ti lidé stojí. Jestli alespoň jeden z nich stojí za to, že se v životě cítíte jako cizinci a už neznáte ani vlastní cenu. Jsou jistě nejrůznější pro a proti a ty je důležité zvážit.
Ať už se jedná o kohokoli nebo cokoli, řekněte si: "Vážně mi ten člověk stojí za to, abych ze se sebe dělal/a hlupáka?"

Máme lepší dny a máme horší dny. Tak to prostě je. Prožijeme je, ale za každý zaplatíme jinak. Je to možná sobecké, ale v životě bychom měly být, alespoň částečně, vlastní prioritou. Každý máme svou cenu a tu je důležité znát. Lidé, kteří ji znají, vás neopustí, pomohou vám a nepodrazí vás. Lidé, kteří si vaši cenu neuvědomují vám nestojí za to. Je to těžké, opravdu je a možná je to i kruté, ale pocit, který máte, když vám ze života odejde člověk, který vás nebral víc než jako hračku, je nepopsatelný.
Jak jsem tedy řekla, máme horší dny, ale zítra je vždycky nový den a vždycky to může být ten nejlepší. Nezapomínejte na sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!