Inspiration (131) - Behind the Laugh

14. února 2016 v 20:12 | Snow Fairy |  Inspiration
-Meme od Nikki Finn.


Ahoj,

zase ten konec týdne. Pondělky jsou vážně vražedná věc. Jsou dny, kdy by se do školy, nebo práce, rozhodně chodit nemělo. Takže nikdy. :D
Ale aspoň že v neděli pro vás mám tyto články.

Dnes pro vás mám v podstatě záznam z celého týdne. Ne každého dne, ale hlavně pondělí, pátku a dneška, neděle. Jsou chvíle, kdy jste to prostě jenom vy. Žádná maska, žádná snaha zavděčit se společnosti, žádná cenzurováná konverzace nebo, nedej bože, nucená konverzace. Někdy si říkám, že i když lidi už nějakou dobu znám a mám je ráda, nejsem to úplně já. Když poznám někoho nového, snažím se udělat dobrý dojem. Myslím, že je to normální, že se snažíme někomu nového ukázat nějakou naši novou tvář. Pokud je to přátelství, které má vydržet, začneme si na toho člověk zvykat mnohem víc a nějaké masky odletí hodně, hodně daleko.
Jsem moc ráda, že takovou osobu, se kterou se nestydím dělat ty největší blbosti, mám ve svém životě i já. Nechci se vám tady vychloubat. Chci vám říct, že i smích zní mezi takovými lidmi, kteří jsou na sebe zvyklí, jinak. Upřímně. Není nad to, když se před někým můžeme smát naprosto otevřeně, přirozeně, aniž bychom si museli připadat nutně jako blázni zralí na svěrací kazajku.
Ty nejlepší momenty a to nejmilejší přátelství se děje s hudbou a smíchem v pozadí. I když žádná hudba nehraje a nikdo se nesměje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dadainka dadainka | Web | 15. února 2016 v 20:34 | Reagovat

Nádherné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!