Inspiration (132) - Let It Flow

28. února 2016 v 18:45 | Snow Fairy |  Inspiration
-Meme od Nikki Finn.Ahoj,

už několikátý den, vlastně teď už pátý den, vám nepostuji článek normálně z domu, jak je u mě většinou zvykem, ale z práce. Sedím tady na vrátnici Domova pro seniory jako záskok a přemýšlím, o čem bych vlastně mohla dneska psát, když teda mám čas a taky docela klid, touhle dobou.
Vezmu to asi nějak obecně, protože se mi toho posední dobou neděje až tolik, o čem bych tady mohla povídat a co by k něčemu bylo i vám. Řekla bych, že někdy se potkáváme s takovými kostlivci z našich skříní, že se nestačíme divit. Máme nějaké představy, ale asi jenom proto, aby nám byly záhy vyvráceny.

Nikdo nám ale nemůže brát to, kdo jsme, jaké sníme sny a jaké sny doufáme, že se stanou skutečností. Sny si vytváříme na pozadí každého jednoho příběhu, který čteme. Za každým písmenem věty se vytváří nový skvět, který je unikatní pro každého z nás. Není lepší pocit, než klidně sedět s knihou a šálkem čaje, úplně nejideálněji někde, kde to máte rádi, ať už doma nebo někde v kavárně. Kde čas jenom plyne, ale vy vždycky s knihou vidíte něco většího, než jenom výhled z okna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!