Projekt: OHEŇ - Úvodní článek

15. února 2016 v 14:59 | Snow Fairy |  Projekt: Oheň


Ahoj,

už dlouho tady nebyl žádný projekt s nějakou nově vycházející (nebo už publikovanou) knihou. A protože se blíží vydání třetího dílu série Čistý od Julianny Baggott, jsem zde s projektem i k onomu poslednímu dílu.
Pokud byste se třeba chtěli podívat, jaké byly předchozí projekty na předchozí dva díly, klikněte:

ZDE pro Projekt: Čistý
nebo
ZDE pro Projekt: Splynutí

Jako obvykle je tohle jenom úvodní, informační článek, ve kterém vám povím, o čem budu v příštích několika dnech v rámci tohoto projektu psát. Články nebudou pravidelně každý den, ať je na blogu taky místo pro další rubriky a recenze a další věci. Takže další článek čekejte třeba ve středu nebo ve čtvrtek nebo tak nějak. Však to tady na uvidíte, uvidíte to taky na facebooku, takže byste o to pravděpodobně neměli přijít.
Tudíž vám tedy neřeknu ani konkrétní data, kdy články vyjdou. Řekla bych, že to bude i takový překvápkový projekt.


Články se prostě objeví neohlášeně.
Nikoli pro dramatičnost, ale proto, že jsem lenoch a veškeré moje perspektivní myšlení se někam záhadně vypařilo.

Co vám ale řeknu, je, že se budete moci těšit na nějakou tu ohnivou anketu, dozvíte se také něco o autorce trilogie, Julianně Baggott, o Ohni vám podám nějaké základní informace (možná) s mini recenzí, samozřejmě očekávejte recenzi na knihu a s trochou štěstí se zde taky objeví giveaway. O některých článcích ještě maličko přemýšlím, jak je udělat zajímavější, tak snad z toho taky něco bude.
Jako u mě už obvykle, tohle není nijak profesionální projekt. Dělám ho já sama, protože mám tuhle sérii ráda a chtěla bych na ni nějak nenásilně trochu víc upozornit, takže nečekejte nějaké převeliké grafické vymoženosti. Je to docela jednoduchý projekt, který hlavně doufám, že vás bude bavit, že vás na knihu trochu navnadí a pokud jste sérii ještě nečetli, tak vás třeba navnadí na čtení celé série.

Ještě jednou opravdu doufám, že vás bude projekt aspoň trochu bavit a doufám, že se na některé z článků těšíte.

Zatím se mějte hezky a rozhodně se opět brzy přihlásím s dalšími články, nejen do Projektu: OHEŇ.


Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!