Café Atlas

18. března 2016 v 18:44 | Snow Fairy |  Coffee Time


Ahoj,

hlavní roli pro dnešní článek jsem dala kavárně Atlas v Brně. Atlas se nachází na Žerotínově náměstí a je opravdu velmi, velmi blízko od bistra z minulého týdně, Franze.
Navštívit Atlas jsme se s Lenčou rozhodly díky tomu, že kavárna má naprosto unikátní design. Je nádherně studentská blízko fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. Tím pádem naprosto ideální místo pro studenty, kteří si chtějí na pár hodin posedět s notebookem a dobrou kávou nebo samozřejmě s přáteli na kus slova.
Café Atlas je příjmená kavárna. Má velká okna, která dávají krásně průchod světlu. Sluníčko bude těchto jarních, a později letních, dnech příjemným návštěvníkem. Také ten již zmiňovaný design je jednoduchý, různá směs obrázků, které nějakým způsobem oslavují přírodu, na bílém pozadí. Díky tomu působí kavárna přátelsky, neotřele, originálně a mladistvě. Celkově je vzhled laděn do přírodních barev, dřeva a posezení je stylovým způsobem staré a působí dojmem, že už něco pamatuje.

Kromě snídaňových a obědových menu si tady samozřejmě můžete dát kávu. To je to hlavní, proč jsme s Lenčou přišly. Nicméně příště bychom si rozhodně moc rády objednaly něco z nabízených zahraničních snídaní. Například humus, který byl v Atlasu podáván se zeleninou a salátem, vypadal nádherně.
Každopádně Atlas je hodně osobitá kavárna, ze které slovo studenstká doslova čiší. Je tady i přímo místo, kde si můžete rozdělat notebook a dělat cokoli, co potřebujete do školy, do práce.
S Léňou se shodujeme na tom, že Atlas je hezká kavárna, také díky objednávacím lístkům, které jsou úžasně vymyšlené a ke vzhedu kavárny se hodí. Všechny obrázky, dotažený každý detail. Moc hezké.

Vedle dalších je i Atlas kavárna, do které stojí za to se vrátit, kdyby jenom pro nás dvě na ochutnání toho chutně vypadajícího humusu.
Kromě klasických kaváren je tato studentská super místem, kde na pár hodinek posedět s dobrým kafe, které opravdu dobré bylo, v případě mého Americana trochu silnější, ale Leniččino capuccino bylo tak akorát. Po ránu. :)


Pro více informací, navštivte facebookové a webové stránky Café Atlas.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!