Sonnentor

25. března 2016 v 20:02 | Snow Fairy |  Coffee Time


Ahoj,

v dnešním článku vás nezavedeme jenom do kavárny, na hezké místo, kde byste si mohli posedět nad dobrou kávou. Zavedeme vás rovnou na místo, kde je čaj, káva další specialitky, doma. Do čejkovického Sonnentoru, společnosti známou podle usmívajícího se sluníčka, která vyrábí kvalitní a výborné čaje už od roku 1988, v Čejkovicích od roku 1992.
Na návštěvě Sonnentoru jsme byli se třídou už před několika týdny, jednalo se o poznávací exkurzi, na které jsme měli poznat, jak se výrábějí čaje, kolik je druhů sáčků na čaj, co je zelená káva a k čemu jinému než k vaření je ještě dobrá kurkuma. A tak spoustu dalších věcí ze zákulisí společnosti jako takové.
Jakmile jsme ale s Lenčou uviděly tu kavárničku, naše kavárenská alter ega se velice rychle probudila k životu. Celý Sonnentor navštívit a něco se o něm dozvědět bylo naprosto skvělé. Jejich sklad plný pytlů čerstvých, sušených bylinek voněl tak překrásně, že to na naás obě malo až aromaterapeutické účinky. Ta kársná, příjemná a svěží vůně nás dokázala skoro ukolébat a uklidnit. Bylo opravdu velmi příjemné pobývat v takových prostorách, které jsou normálně skryty.

Průvdokyně, která nás provedla celou spolenosči, všemi sklady a místosmi, kde se bylinka čistí, aby byly opravduk valitní, byla také sama o sobě velmi příjemná. Její povídaní bylo záživné a pln= užitečných informací. Chovala se k nám naprosto krásně a toleratně a přátelsky a její výklad nikdy, ani na minutku, nenudil.

Samotná návštěva kavárny proběhla samozřejmě až na konec, ale abych pravdu řekla, tak jsme se na ni s Lenčou těšily od začátku, od té doby, co jsme ji poprvé uviděly.
Nikdo na svou objednávku nečekal dlouho. Ani ti, kdo měli kávu nebo capuccino. Všechno jsme měli opravdu rychle před sebou, čerstvé a voňavé. Jak je Sonnentor známá a velká společnost, tak obsluha i všichni zaměstnanci, se kterými jsme se ten den potkaly, byli velmi přijemní a hlavně přátelští.
Sonnentor je nejen krásná a příjemná společnost, kde vyrábějí výborné čaje, ale je to také místo, kde můžete koupit a také ochutnat výbornou kávu, ať už normální nebo zelenou. Sonnentor je také společnost, která hodně podporuje přírodu a bio výrobky, také se zaměřuje na ekologii a všechny přísady a bylinky jsou od ověřených pěstitelů a to nejen z Česka, ale i ze zahraničí.
Kromě různých druhů kávy a čaje, výborných domácích limonád a dalších nápojů, můžete objevit i úžasnou specialitu, kurkuma latte. Jedná se o nápoj z kurkumy, která je pro tělo velmi prospěšná, je chutná a kromě využití jako nápoj se používá nejčastěji jako součást curry, populárního ochucovadla exotických jídel. Já osobně jsem byla na tuhle novinku velmi zvědavá, a proto jsem se rozhodla kurkuma latte ochutnat. A můžu opravdu, opravdu doporučit. Chutná naprosto skvěle a úplně si dokážu představit, jak si čtu nějakou fantastickou knihu a pro jednou mám v hrníčku vedle sebe místo kávy nebo čaje, kurkuma latte.

Pro více informací o akcích, cenách káv a čajů a dalších novinek a informací se podívejte na webové stránky Sonnentoru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Infinity Infinity | Web | 26. března 2016 v 0:36 | Reagovat

Jsem moooc ráda, že jsem narazila na tvůj blog, je to kouzelné místo plné inspirace! :-)
Sonnentor musím rozhodně navštívit, protože z fotek je znát ta úžasná atmosféra! Super report. :)

2 Myanmar Myanmar | Web | 26. března 2016 v 11:54 | Reagovat

Sonnentor čaje jsou výborné, a věřím, že návštěva u nich musela fakt stát za to :) Krásné fotky!

3 Eliz Eliz | Web | 26. března 2016 v 14:09 | Reagovat

Škoda, že mám Čejkovice opravdu z ruky :/

4 dadainka dadainka | Web | 26. března 2016 v 23:59 | Reagovat

Krásné fotečky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!