ART Café

16. dubna 2016 v 11:10 | Snow Fairy |  Coffee Time


Ahoj,

v dnešním Coffee Time vám představíme kavárnu z hodonínska. Tento článek bude pro někoho možná trochu neatraktivní v tom, že například bydlí od Hodonína příliš daleko a nemá moc šancí se sem dostat. Nicméně ART Café je jedna z kaváren, které bychom vám chtěly s Lenčou představit, jelikož v Hodoníně je trochu těžké najít nějakou kavárnu, která by se aspoň trochu přiblížila kavárnám, které jsme vám doposud představily.
Doufáme tedy, že i přesto, že je ART kavárna a cukrárna z Hodonína trochu z ruky, že si o ní rádi něco přečtete.
ART Café je interiérově opravdu krásná kavárna. Velmi příjemná na pohled i na posezení. Opravdu je z čeho vybírat. Mají různé druhy kávy, zmrzlinových pohárů, palačinek a dalších nápojů a všeho možného.
Za nás s Lenčou je úplně nejlepší ledová káva, i když jednou se Lenči stalo, že dostala ledovou kávu se zdrcnutou šlehačkou, což není příjemná situace ani na pohled ani na chuť. Navíc nám kromě zmrzliny dali do kávy led, což se dříve nestávalo. Co se týká jiných káv, jaké jsme ochutnaly, tak caffe latte a vídeňská káva jsou taky dobré. Sice nic extra originálního, taková stará dobrá kalsika, ale k posezení se to opravdu všechno dá. Včetně čajů, ale čaj je úplná klasika, že si ho můžete udělat i doma.
Takže položka, která by se dala nejvíce doporučit z ART Café je ledová káva.
Co bychom na druhou stranu nedoporučovaly vůbec, jsou palačinky, které kolem palačinek asi ani neprošly a mléčné koktejly. Palačinky si dala Lenča a bylo to pro ni velké zklamání. Jako palačinky to nejenže nevypadalo, ale ani nechutnalo. Byla jenom taková křupavá lata těsta, které se asi moc nepovedlo. Tohle je opravdu něco, co si nechcete dát. Na pohled byl talíř naaranžovaný docela hezky, ale jinak, velké zklamání.

Mléčný koktejl jsem si dala já a můžu říct, že jsem něco takového ani nikdy nepila. Koktejl to sice byl, ale chuť byla opravdu šílená. Měla jsem jahodový koktejl, který byl z jahod, to ano, ale jak můžete vědět, samotné jahody už jsou sladké. Ten koktejl chutnal spíše jako cukr s mlékem. Opravdu to nebylo dobré. Neudělalo mi to ani moc dobře za žaludek.
Takže ART Café za nás takový napůl palce dolů. Na posezení nad ledovou kávou, je to velmi příjemná kavárna. Má takové velmi moderní a čisté prostředí. Což s Leničkou oceňujeme.
Ale jinak opravdu kromě ledové kávy a dalších druhů káv, bychom asi měly problém vybrat si něco na občerstvení.

Z Hodonína je to ale asi úplně nejpříjemnější kavárna, takže si myslím, že se tam minimálně ještě jednou vrátíme.
A kdybyste si vy chtěli najít nějaké další informace, navštivte facebookové a webové stránky ART Café.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!