CAFÉ Momenta

29. dubna 2016 v 16:53 | Snow Fairy |  Coffee Time


Ahoj,

v dnešním Coffee Time se na moment zastavíme v úžasné kavárně v centru Brna, na Zelném trhu, v Café Momenta, kterou jsme si obě s Lenčou zamilovaly. Lenča byla a stále je z Momenty nadšená a to jí stačil i méně než jeden pohled.
Kavárnu, která se stala láskou na první pohled, jste už na blogu viděli (zkuste hádat), ale Momenta je hned těsně v závěsu. Zajímá vás víc?
Café Momenta je nádherně sofistikovaná kavárna s nesmírně obdivuhodným designem. Rozhodně je to jedna z těch vyspělých kaváren, které vědí, co chtějí a přesně to ukazují a dávají i svým návštěvníkům. Nicméně si nemyslete, že v Momentě jsou například nafoukaní lidé a že vás obsluhují číšnice, které si o vás myslí, že jste pod jejich úroveň. Takhle to nemyslím. Myslím to tak, že Momenta nenabízí nic menšího než úžasnou kávu, jídlo, zákusky i prostředí. Není svým způsobem nic, co bychom mohly s Lenčou říct, abychom Momentu zkritizovaly. Snad jenom to, že hned potom, co jsme si objednaly, nám slečna lístek odnesla. Takže kdybychom si chtěly ještě něco dát, asi bychom si musely znovu o nabídku říct.

Ale to je opravdu jenom minimum. Jinak je Café Momenta naprosto parádní. Opravdu, prostředí je nádherné, moderní a imponující. Cítíte se naprosto luxusně, i přesto, že za jídlo nebo kávu a jiné občerstvení nezlatíte až tolik. Ceny jsou přiměřené a na to, že jste v kavárně v centru Brna, si pochutnáte na opravdu výborném jídle za skvělou cenu.
Něco k tomu, co jsme si ten den s Lenčou daly. Já jsem měla cafe latte a Léňa levandulovou limonádu. Obě jsme si na snídani daly zapečený toast se sýrem a šunkou. A můžeme s klidným svědomím říct, že to bylo naprosto excelentní! Možná si řeknete, obyčejný toast, na tom přece není nic extra. Ale opak je pravdou. Tyto toasty byly naprosto úžasné, tak akorát naplněné, ani suché ani příliš plné. Prostě bomba. Jak se říká, v jednoduchosti je síla tyto toasty to jenom potvrzují. Já k latte také nemám co dodat. Výtečné. A Lenčina levandulová limonáda byla sice na první ochutnání taková neobvyklá, jelikož levandule je opravdu výrazná a chutná hodně kvalitně, ale postupně není vůbec problém si zvyknout. Naopak, stane se z ní vaše oblíbená.

Jenom malý dodatek, kdyby přišlo více lidí, je mezi jednotlivými stoly docela málo místa, takže to by se možná mohlo zdát jako problém. Moc soukromí na rozhovory byste asi neměli, ale jinak na Café Momenta žádné velké výtky nemáme. Je to kavárna s krásným a uklidňujícím prostředím. Opravdu výborným jídlem, které nejen chutná skvěle, ale i tak vypadá. Rozhodně vřele doporučujeme!

Pro více informací klikněte na facebookové stránky Café Momenta.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!