Inspiration (134) - It's All About the Spring

10. dubna 2016 v 19:30 | Snow Fairy |  Inspiration
-Meme od Nikki Finn.


Ahoj,

jak jste si jistě všimli, tento týdne jsme zažili nejteplejší den tohoto jara. Teď nám sice vládnou mráčky a déšť, ale ten den bylo tak neskutečně krásně, že nešlo zůstávat uvnitř. I když jsem osobně velký milovník zimy a sněhu, cítit na tváří poprvé letos tak příjemné sluneční paprsky, byl opravdu pocit k nezaplacení. Mohli jsme po dlouhé době vytáhnout lehčí oblečení, odložit teplé bundy, vytáhnout kousky, které bychom v zimě nemohli a kromě toho čtení v takový příjemný den venku je jako dárek.
Nejvíce se mi ale na tom dni líbilo, že díky troše slunce, tepla a světla se hned všechno zdálo příjemnější a méně zátěžové. Lidé kolem byli více usměvaví a se zmrzlinami v rukou si s úsměvem razili cestu ulicí. Takové dny jako ten, co jsme zažili jsou ony maličkosti, ze kterých se můžeme těšit. Které nám mohou přinést naději i ve chvílích, kdy máme pocit, že máme všechno, jenom ne naději. Doufám, že už brzy takových dní bude brzy více. Už kvůli tomu čtení venku stojí za to mít víc takových dní.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Žanet Žanet | 11. dubna 2016 v 19:56 | Reagovat

Ty růže jsou krásné! :) Vždycky si chci nějaké po cestě koupit, ale nějak se mi to zatím nepovedlo... A koukám, že někdo má už doma Will Grayson, Will Grayson :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!