3 Books I CAN'T WAIT to read

28. května 2016 v 18:51 | Snow Fairy |  Thinking About...

3 Books I CAN'T WAIT to readAhoj,

článek podobného ražení jako ten dnešní už tady dlouho nebyl. Naposledy jsem něco podobného sepisovala minulý rok před vydáním knihy Colleen Hoover, November 9 a knihy Nicoly Yoon, Everything, Everything.
Mám ještě stovky knih, na které se těším, které bych chtěla číst nebo které bych si nejraději přečetla právě teď. Ale jsou tři, u kterých se opravdu celá třesu, abych zjistila, jaké jsou.
Nebudu to tady dlouho rozmazávat a rovnou vám všechny knížky ukážu. Jenom bych ještě chtěla říct, že všechny tři knížky jsou v angličtině, ale kdybyste chtěli vědět, na které knihy s nejvíce těším v češtině, určitě mi to dejte vědět a já pro vás ráda takový článek sepíšu.


It Ends With Us by Colleen Hoover


Tento výběr, si myslím, že vás rozhodně nepřekvapil. Minulý rok jsem se takhle neskutečně těšila na November 9. Letos se těším na It Ends With Us. Očekávám, že tohle bude naprosto emocionálně a psychicky vyčerpávající kniha. Přesně taková, jaké mám ráda. Hlavně od Colleen. Nikdo to neumí tak, jako ona.
Colleen se svým smyslem pro humor a pohledem na svět u svých knih netruchlí jako potom čtenáři. Nicméně pravdou je, že tato kniha dovedla i ji k slzám. A to už opravdu něco znamená. A jestli Colleen potřebovala několik sama pro sebe, aby se před obsah této knihy dostala, já možná budu potřebovat ne pár dní, ale pár měsíců.

Neskutečně se těším! Právem je It Ends With Us mou úplně a absolutně nejvíc neočekávanější knihou tohoto roku. A i když to bude možná znít někomu šíleně, mám ji už pěkných pár měsíců předobjednanou a to oficiálně vychází až přibližně za tři měsíce. To, o čem kniha je si v podstatě ani nesnažím zjistit, protože u Colleen Hoover očekávám předem to, že se do knihy zamiluji. Šílené, ale pravda.

Datum vydání: 2. srpna 2016


The Sun Is Also A Star by Nicola Yoon


Další kniha je opět od autorky, od které jsem s nadšením očekávala knihu i minulý rok. Letos to bude ve znamení dívky, která věří v čirá fakta, vědu a logicky podložená tvrzení. Nedovoluje si snít a veškerá případná láska a vztah se spolu s jejím jménem do jedné věty nehodí. Zároveň je to ale i o chlapci, který daleko přesahuje veškerá očekávání jeho rodičů. Žádný snílek s hlavou v oblacích. Ale potom se potká s onou dívkou, která věří ve vědu. A všechno se změní.

Já mám v tuto knihu opravdá velká očekávání. Stejná jsem měla pro Everything, Everything a ukázalo se, že moje představy byly vysoce převýšeny. Dostalo se mi nádherného příběhu, do kterého jsem se zamilovala. The Sun Is Also A Star je pro mě něco jako kniha Colleen Hoover, už předem láska. Řadí se blizoučko za It Ends With Us a jelikož se jedná o Nicolu Yoon, nečekáním nic menšího než něco úžasného.

Datum vydání: 1. listopadu 2016Girl in Pieces by Kathleen Glasgow


Girl in Pieces je kniha o dívce Charlotte, která toho za svých sedmnáct let života ztratila až příliš mnoho. Příliš hodnot a příležitostí, příliš mnoho iluzí a snů.
Nechybí mnoho, aby postupně zcela ztratila i samu sebe.

Tato kniha je opravdu hodně zaměřená na mentální zdraví a psychologii osobnosti člověka. Také o velkých ztrátách a devalbujících emocích, které, dovoluji si předpovědět, přivedou k slzám nejednoho čtenáře.
I přesto, že tato kniha od Kathleen Glasgow není až tolik známá, nebo jsem já osobně o ní až tolik neslyšela, tak si myslím, že zaujme a přesvědčí stejně jako jiné nejočekávanější tituly.
Datum vydání: 30. srpna 2016Jsou nějaké knihy v cizím jazyce, které téměř s netrpělivostí očekáváte?
Určitě mi napište nějaké tituly, které vás zajímají. Ráda si o nich přečtu a případně přidám do seznamu to-read.


Mějte se krásně.

Snow Fairy

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Crystal Crystal | Web | 28. května 2016 v 19:11 | Reagovat

Hezký blog :)

2 Eliz Eliz | Web | 28. května 2016 v 22:12 | Reagovat

Minimálně obálky vypadají naprosto dokonale! :)

3 Snow Fairy Snow Fairy | E-mail | Web | 29. května 2016 v 0:06 | Reagovat

[1]: Moc děkuji! :3

4 Snow Fairy Snow Fairy | E-mail | Web | 29. května 2016 v 0:07 | Reagovat

[2]: Tak to souhlasím. Jsou všechny hodně povedené. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!