Inspiration (138) - Don't forget to keep moving

29. května 2016 v 18:20 | Snow Fairy |  Inspiration
-Meme od Nikki Finn.Ahoj,

po příjemně strávené sobotě venku, s rodinou (s bráškou, Adošem, mamkou, taťkou, kočkama) a obědě (taky od bratra), na který dlouho ještě nezapomenu. Po neděli, kterou bych nepojmenovala jinak než Captain America Sunday, si opět sedám za počítač a píšu vám pár slov o tom, že i přesto, že jsou věci, přes které je těžké se dostat, nesmíte se zapomenout posouvat dál. Není nic lepšího, co pro sebe můžete udělat, než nechat věci, které vás stahují dolů, hezky za sebou. Tam, kde na ně nebudete moci dosáhnout, protože budete postupem času čím dál výše. Starosti zůstanou dole, kde na vás už ani ony nedosáhnou. Jenom nesmíte zapomínat jít dál.
Vždycky tady budou záležitosti, které nás budou nějakým způsobem trápit. Jsme lidé a jednou se staráme o spoutu věcí, o jejich chod i postup. Nicméně některé jsou méně důležité než jiné. Takové, že se bez nich obejdeme.
A to jsou přesně věci, přes které musíme jít dál. Někdy je to těžké, ale jakmile jednou necháme všechny ty věci za sebou, budeme se cítit o tolik lehčí a pyšnější sami na sebe. A takový pocit stojí za to.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lillianne Lucy Lillianne | E-mail | Web | 30. května 2016 v 11:02 | Reagovat

Nejvíc me 'praštil' hamburger. Mňam, dala bych si :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!