All you need is love... And another cup of coffee

10. června 2016 v 21:24 | Snow Fairy |  Coffee Time


Ahoj,

dnešní článek je trochu jiný. Nebudeme mluvit o jedné kavárně, ale rovnou vám naplánujeme celý den (tedy skoro celý den) i s místy, kam zajít na dobrý zákusek nebo na kávu nebo na to nejvydatnější jídlo.
Sepsat takový typ článku je vyloženě nápad Lenči. Takže za úžasné typy na TOP místa, o kterých jsme se vám dříve v této rubrice zmiňovaly, kde se za jeden den zastavit, můžete vděčit hlavně jí.
S návštěvami nových a nových kaváren nekončíme, jenom zatím není tolik času, abychom si udělaly další tour po kavárnách, ale s blížícím se koncem školního roku by se to mohlo zase změnit.

Doufáme, že si tento článek dnes užijete a že vás bude bavit.

Snídaně: Café Momenta


Pro začátek dne rozhodně doporučujeme Café Momenta. Nabízí všechno, co by vaše smysly po ránu nabudilo, rozveselilo a zároveň i inspirovalo. Stejně tak nabízí skvělé snídaně za skvělé ceny, které váš začátek dne pozvednou na úplně jinou úroveň. Protože jejich zapečené toasty se šunkou a sýrem jsou naprosto k nezaplacení.


Brunch: Charakter Bakery & Coffee Shop


Není už snídaně, ale ještě není ani oběd. Ale i přesto máte na něco chuť a cítíte, že nějaká vynikající, krásně vypadající, veselá laskomina by vás velmi potěšila.
V takovém případě doporučujeme Charakter Bakery. Veganskou kavárnu, ve které si můžete dát jak slanou, tak sladkou pochoutku. 100% bez výčitek. Nějaký jejich cheesecake nebo toast skvělě zasytí, ale ta akorát před obědem.
Navíc to prostředí je neskutečná pastva pro oči.


Oběd: Soul Bistro

Na oběd je tady Soul Bistro, které, co se pokrmů, týká, opravdu stojí za to navštívit. Sice zaplatíte trochu více, ale rozhodně budete nasycení, najedení a možná vám ještě zůstane na později. Ale jelikož jste na výletě, v krásný letní den, větší porce jídla se vám bude rozhodně hodit. Soul má v tomto ohledu opravdu co nabídnout.


Trocha relaxace po dobrém obědě: Kočičí Pelíšek


Nakonec je tady místo, ve kterém budete doslova podstupovat terapii! Konkrétně kočičí terapii, kterou si okamžitě zamilujete. Kočičí Pelíšek je kouzelné místo, kde se budete cítit naprosto nádherně. V přítomností kočiček si odpočinete a budete se cítit mnohem lépe, ať vás sužují jakékoli starosti. Navíc kromě kočiček, si můžete dát krásně vypadající jídlo, skvělou limču nebo kvalitní kávu.Když potřebujete šálek dokonalé kávy: SKØG Urban Hub


SKØG! To je největší TOP celého vašeho dne. Je to nejen místo, kam doporučujeme zajít na úžasnou, kvalitní kávu. Je to zároveň místo, kde je radost jen tak sedět, naslouchat hudbě a nasávat atmosféru tohoto vyjímečného místa. Jednoduše je to kavárna, odkud se vám nebude chtít odejít a kde to vypadá jako by čas plynul úplně jinak. Rozhodně neskončíte jenom u jedné kávy.


Kam na drink: Air Café


Jestli byste ale místo kávy později během dne uvítali něco maličko silnějšího, zkuste Air Café. Mají zde široký výběr různých koktejlů a drinků, vybraných alkoholických nápojů. My jsme sice nezkoušely žádné alkoholické nápoje, ale jelikož je Air vyhlášená kvalitními a vzácnými druhy rumů, věříme, že s Air Café se v tomto ohledu rozhodně nudit nebudete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!