BLOKK

24. června 2016 v 19:55 | Snow Fairy |  Coffee Time


Ahoj,

dnes vám po nějakém tom týdnu s Lenčou představíme další kavárnu. Vlastně to není tak neznámá kavárna. Jedná se o letní terasu, kterou má pod taktovkou Skog Urban Hub, kavárna, na kterou jste od nás slyšeli jenom samou chválu.
Skog je nádherné místo. BLOKK je tudíž nádhernou letní variantou našeho milovaného místa.
Jak už jsme řekly, BLOKK je letní terasa Skogu. A je to velká krása. Nejlepší je, že BLOKK je situovaný tak mezi budovami, že k vám dopadne minimální množství slunce. Profukuje tudy příjemný vánek, takže i v ten nejteplejší den si myslíme, že tady bude velmi příjemně. Večer kromě příjemného počasí bude celkově BLOKK vypadat určitě naprosto úchvatně.

Složení nabídky je v podstatě stejné jako ve Skogu. Limonády i kávy jsou naprosto bombastické, výborné, kvalitní a chutné. Nesmírně osvěžující a za příjemné ceny. Kromě klasického složení limonád, na BLOKKU najdete i limonádu s příchutí červeného jablíčka a okurky s limetkou. Obě jsou naprosto neskutečně výborné a velmi bychom je doporučily. Stejně jako výbornou ledovou kávu, Flat White on the Rocks. Velmi oceňujeme fakt, že obsluha se snaží vyjít vstříc tomu, co zákazníci chtějí. Takže pokud byste rádi slabší kávu, není problém vyhovět.
Trochu problém je v tom, že některá elektrická zařízení se takhle venku těžko spravují, takže mohou maličko zlobit. Na záchodech je možné, že taky budete muset projít trochu bojovými podmínkami, ale celkově návštěva BLOKKU rozhodně stojí za to.

BLOKK si nenechejte v žádném případě ujít. Má naprosto unikátní mladistvý, moderní a originální design, výbornou kávu, limonády, příjemnou obsluhu, která se o vás postará a ta atmosféra je jednoduše geniální. Obdivuhodně krásné místo. Skog nás jako obvykle nezklamal.

Více informací o BLOKKU najdete na jejich facebooku.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!