Inspiration (139) - Never give up. Prove them wrong

19. června 2016 v 19:44 | Snow Fairy |  Inspiration
-Meme od Nikki Finn.Ahoj,


v dnešní Inspiration se zaměřím tak nějak primárně na motivaci, inspiraci. Někdy si říkám, co bych já o tom mohla psát. Velmi často se cítím málo motivovaná, bez inspirace, nijaká. Jednoduše nic moc. Ale jednou jsem taky člověk a chtěla bych se někam dostat. Ať už se jedná o krátkodobé nebo dlohodobé cíle, měla bych chtít věci dotáhnout do konce.
Nedávno mi jeden můj dobrý kamarád řekl velkou moudrost, ověřenou životem i zkušenostmi: "Nevzdávej to a uvidíš, jak to vzdávají ostatní." Velká pravda a také je pravda, že jakmile jsem si tento řádek přečetla, měla jsem chuť vstát a něco dělat, i přesto, že bylo okolo jedenácti hodin večer. Většinou jsou všechny naše obavy jenom něco, co si představujeme, mnoho z těch starostí a strachů se nikdy nestanou. Ale je přirozené, že máme strach a místo riskování zůstáváme v té naší pohodlné zóně. Ale abychom se někam dostali, je potřeba udělat víc. Vstát a udělat víc kroků.
Můžete každému člověku, který o vás kdy pochyboval, dokázat, že jste odhodlanější než se zdá na první pohled. Že máte mnohem více síly než se zdá. Že té síly máte dost na to, abyste dosáhli každého svého snu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lillianne Lucy Lillianne | E-mail | Web | 20. června 2016 v 11:24 | Reagovat

To sice ano, ale někdy člověku cbyhí ta hybná síla, kterou to začíná... Jinak opět krásné fotky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!