Inspiration (140) - We are all human beings.

26. června 2016 v 18:21 | Snow Fairy |  Inspiration
Meme od Nikki Finn.Ahoj,

všichni jsme lidé. Někteří jsou více křehcí, někteří tak křehcí nejsou. Někdo ví, co dělat v každé situace, někdo si jistý není. Někdo je raději sám, někdo ale naopak potřebuje kolem sebe lidi. Někdo má rád klid, knihy a pohodu, někdo má rád taneční parket, hlasitou hudbu a skleničku v ruce.
Jsme každý jiný, ale všichni jsme živé bytosti. Máme city, máme své horší dny, mám i lepší dny. Někdy se cítíme sami mezi stovkami lidí a někdy jsme sami a cítíme se jako bychom byli mezi lidmi.
Někdy trvá dlouho než se najdeme, někdy trvá dlouho než najdeme přátele a lidi, se kterými stojí za to trávit čas. Někdy je to přesně naopak. Někdy najdeme přátele, ale nakonec zjistíme, že jsou to jenom lidé, kteří nás ničím nenaplňují. Někdy jsou to ale lidí, kteří nás plní štěstím, nadšením a radostí. Je důležité mít takové lidi kolem sebe. A hlavně je důležité je mít kolem sebe, i když právě nejste spolu.

Mě a mým kamarádům školní rok už skončil, skončil náš společný jeden rok. A že to byl rok. Plný všeho možného. I nemožného. Hlavně to byl rok, kdy jsme se všichni našli. Teď je ale čas jít dál, každý jinam, ale to neznamená, že se nikdy už neuvidíme. Měla jsem to štěstí najít lidi, kteří mi dělají radost jenom tím, že je znám, jenom tím, že jsou. Možná to oni necítí úplně stejně jako já, možná to ani zdaleka necítí jako já, ale já na ně nedám dopustit. Ani náhodou je nehodlám ztratit, i kdybychom se všichni navzájem vzdálili. Tento školní rok mi dal opravdu hodně a já doufám, že se na to nezapomene. Já na to rozhodně nezapomenu.

Dnes to nebude až tolik o fotkách, bude jich jenom pár. Celým článkem chci ale říct, že někdy stačí málo, abychom byli spokojení. Přátelé jsou jako rodina a rodina je ten nejvzácnější ze všech darů. Já za všechny takové dary moc a moc děkuji.
Nepřestávejte oslavovat to, že máte přátele, je důležité ukazovat, že je máte rádi. Nemusíte jim dávat dárky, stačí jim předat to něco, díky čemu jste přátelé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!