Knižní Zúčtování - Květen

6. června 2016 v 14:42 | Snow Fairy |  My BooksAhoj,

dnes pro vás mám opět knižní zúčtování, a to za měsíc květen. Květen byl poměrně dlouhý měsíc, měla jsem nějaké přijímačky, přišly nějaké výsledky, hodně učení se na FCE zkoušky. No i když na druhou stranu utekl rychle, chvílemi jsem měla pocit, že se nějak až moc táhne.
O knihy tento měsíc nicméně ochuzen nebyl. Přišly mi nějaké hodně očekávané knihy, které jsem si hodně dlouho přála mít.
A jako obvykle přejdu tedy rovnou k samotným knihám.


Knihy, které jsem si koupila
Začínám třemi nějvětšími chloubami tohoto zúčtování, kam patří i The Unexpected Everything!Tohle je jedna z nejkrásnějších knih, jaké mám právě teď vůbec doma. Dohromady má okolo 519 stran, ale čte se a plyne jako by měla jenom nějakých průměrných 300. Recenzi si už na blogu můžete přečíst. A kromě právě recenze můžu jenom říct, že tuhle knihu si rozhodně zkuste přečíst. Velká, velká nádhera na léto. V mnoha ohledech. A nejen na léto.Lady Midnight je další knihou, u které jsem neskutečně pyšná, že ji konečně mám. Já sice zatím celou sérii od Cassandry Clare nemám, ani jsem ji ještě celou nečetla. Ale četla jsem několik dílů Nástrojů smrti i první dva díly Pekelných strojů a nějaké další maličkosti od Clare a můžu říct, že u jejích knih jsem si vytvořila určitou formu závislosti. Lady Midnight má nejenže přenádhernou obálku, je také neskutečně tlustá a ten námět!Trojku skvostů uzavírá kniha, která má oproti předchozím dvěma knihám o hodně méně stran. Nemá jich ani 100, ale za přečtení rozhodně stojí. Je to krásná fanouškovská kniha o nečekaných přátelstvích a možnostech. Co víc, tak Rainbow Rowell, jako obvykle, rozhodně nezklamala.Dědičku ohně mám ze Světa knihy. Na kterém jsem sice nebyla, ale moje dobrá kamarádka Žanet, kterou můžete znát z blogu Knihovna u Žanet, byla tak hodná a na veletrhu mi ji koupila a poslala.
Jsem ti Žany, ještě jednou, moc vděčná. Dědička ohně je totiž nádherná, velká kniha a už se moc těším, až si celou sérii přečtu pěkně od začátku do konce.

Knihy, které jsem dostala
Kouzelné mandaly není úplně klasická kniha. Jsou to omalovánky. Pár omalovánek doma už mám, sice jich není nějak moc, ale vždycky jsem za nějaké takové zpestření, třeba v podobě omalovánek, moc ráda. Tyto jsem dostala od mého milovaného kamaráda Adama i s maličkatým věnováním a úžasnou poslednicí kočičky.
Děkuju Ady, moc a moc. Mám tě ráda!


Knihy, které jsem dostala ke zrecenzování
Za Mechanického prince mnohokrát děkuji nakladatelství YOLI.
Na recenze se můžete již velmi brzy.Za Adele mnohokrát děkuji nakladatelství Metafora.
I na tuto knihu už brzy chystám recenzi.


Všechny knihy pohromadě

A jaké knihy jsou u VÁS za měsíc květen nové?
Dejte mi to určitě vědět. Budu velmi ráda.

Zatím se mějte krásně.

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Book Talk Book Talk | E-mail | Web | 6. června 2016 v 16:31 | Reagovat

Krásné přírůstky :) Sama bych si ráda pořídila Švadlenu, kniha mě moc láká :) ready Player One jsem vyhrála v recenzní soutěži, hned jsem přečetla a je to pecka, věřím, že se Ti bude líbit :) Jinak pro mě nejlepším květnovým přírůstkem bylo TY o Caroline Kepnes a Volba od Nicholase Sparkse. Tématem už nemohou být rozdílnější, ale obě knihy mě dostaly naprosto neskutečným způsobem a vřele je doporučuji :) Měj se krásně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!