Pevnost 06/2016 | Objevte filmový svět fenoménu Warcraft, poseďte se na pár chvil s Mauglím a bežte se porvat s kapitánem Rogersem a Tonym Starkem

1. června 2016 v 16:44 | Snow Fairy |  Pevnost

Pevnost 06/2016I přesto, že červnová Pevnost už je nějakou dobu na stáncích, ráda bych zde pro vás sepsala takové suma sumárum toho nejzajímavějšího, co si můžete přečíst.

Červnová Pevnost je očividně z největší části věnována fenoménu Warcraft. Největšímu blockbusteru, který letos kina po celém světě uvidí. Scény jedné z nejoblíbenější počítačových her ožijí divákům před očima pod vedením Duncana Jonese. V Pevnosti se o Warcraft dočtete všechno, co je třeba vědět předtím než se usadíte v kině. Objevíte svět Warcraft jako takový, se vším, co za svých 22 let dokázal a jak se změnil.
Jestli jste fanoušci právě této fantasy hry a potažmo také filmu, rozhodně si v Pevnosti nenechejte ujít přibližně osm nádherně zpracovaných stran.

Dalším filmem, o kterém se v Pevnosti dočtete, je Kniha Džunglí. Nejnovější verze knihy Rudyarda Kiplinga o mladém chlapci, který celý život vyrůstá v divočině obklopen a vychováván divokými zvířaty.

Rozhodně nevynechám ani článek o připravovaných seriálech a seriálových pokračování. Dozvíte se, jak je to se seriálem The Shannara Chronicles a taky se dozvíte, pokud to dávno nevíte, že Punisher, kterého jste mohli vidět zářit v poslední série seriálu Daredevil, bude mít svůj vlastní seriál. Doporučovala bych vám tento seriál nevynechat. Punisher je neskutečně imponující postava s velmi temnou minulostí a bezpočtem nevyřízených účtů!

Kromě všech zmíněných fenoménů se také dočtete o nejnovějším filmu z dílny Marvel Studios, Captain America: Civil War. Osobně si myslím, že tento film je jeden z marvelovských opravdu nejpovedenějších. Není nouze o hlavní souboj mezi stranami Iron mana a Captaina Americy. Je to film plný akce a žádostivosti, která vás rozhodně nenechá chladnými. Dočtete se kolik hvězdiček od časopisu Pevnost Captain America dostal a proč se vůbec do kina vydat.

Knižním fenoménem, který devalvuje svět, je počin Ernesta Clinea, Ready Player One. Dystopický říběh o počítačové hře, která se brzy stává více realitou než realita sama. Kromě samotné knihy je velkým lákadlem připravovaný film, který si pod křídla vzal režisér s velkým R, Steven Spielberg.

Celkově je červnová Pevnost plná spousty a spousty zajímavých článků a povídek o věcech ze svět fantasy, sci-fi a futuristického prostřední. Určitě by vám neměl uniknout článek o nově vydané knize Ransoma Riggse, pár slov o dystopické sérii Dmitriho Glukhovského, report ze Světa knihy a spousta dalších!


Mnohokrát děkuji časopisu Pevnost za poskytnutí elektronické verze časopisu k recenzi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!