PRIDE Month Reading | All Forms of Love

6. července 2016 v 18:41 | Snow Fairy |  Projekty


Ahoj,

pro dnešek pro vás mám předposlední knihu, o které budu mluvit víc samostatně. Později tento týden vám povím ještě o jedné knize a v dalších několika článcích vám už představím knihy s lgbt tématikou, které rozhodně stojí za pozornost a které si já osobně jednou rozhodně moc ráda přečtu.
Dnes je ale hlavní hrdinkou kniha, na kterou jste některý z předcházejích dnů mohli číst recenzi. Jedná se o knihu, která se jmenuje Dám ti slunce.
Nádherně do tohoto projektu zapadá, i přesto, že téma lgbt tam není úplně nejhlavnější ze všech. Jandy Nelson píše také o rodině, o sourozencích a o ztrátě a naději. Nicméně to, že Noah je gay zapadá do toho, o čem tady mluvím. Nesmírně se mi líbí, že autorka tuto tématiku zakomponovala. Myslím, že i díky tomuto je kniha tak skvělá, poutavá, čtivá a jednoduše si vás podmaní. Tím, že někdy je to v životě tak, jak byste prostě nečekali. Tak, jak si to možná nepřestavujete.
Podává téma gayů naprosto otevřeně a nenuceně a přináší s tím i starosti, které Noah má, i přesto, že by se neměl jakkoli stydět za to, kdo doopravdy je. Ale víte, jak to světě někdy chodí. Je to těžké a spousta lidí to nechápe. Stejně je tomu i v životě Noaha.

Dám ti slunce je nesmírně povedená kniha, která provází věcmi, kterými si můžeme procházet i my. Jestli byste si chtěli přečíst recenzi, tak klikněte ZDE. Tato kniha Jandy Nelson opravdu stojí za přečtení a myslím, že nejedna věc se vám usadí v hlavě a budete o ní přemýšlet. Stejně tak si myslím, že je Dám ti slunce kniha, která může s různými problémy hodně pomoci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!