PRIDE Month Reading | Failure is your teacher, not your judge

5. července 2016 v 20:03 | Snow Fairy |  Projekty


Ahoj,

ještě mám asi tak dvě knížky, o kterých vám chci povědět samostatně. A jednou z nich je kniha, která není beletrie, ale životopis. Work in progress je kniha známého youtubera Connora Franty. Já vím, že v dnešní době jsou knížky youtuberů moc dobrý obchod, kde se vydělávají hlavně peníze, ale garantuji vám, že Connorova kniha je výrazně jiná. Stojí za to do ní investovat.
Connor se řadí mezi mé nejoblíbenější youtubery, vlastně je možná můj nejoblíbenější. Zbožňuji, jak upravené jsou jeho videa a jeho fotky jsou jako umělecké kusy. Prostě nádhera. A také zbožňuji, že Connor je přirozený, na nic si nehraje, je upřímný a otevřený. Někdy minulý rok vyšel s tím, že je gay. A i když ho někteří možná odsoudili, hodně lidí to jednoduše přijali. Prostě tak, jak to je. A tak to má být, sexualita ho nijak nemění, patři k němu.
Work in progress není jenom kniha o Connorově životě, je o tom, co se v průběhu života naučil, jak se změnil a co změnilo jeho pohled na různé věci.

Je naprosto nádherně zpracovaná a napsaná kniha a myslím, že v tom obrovském množství youtuberských knih je jedna z absolutně nejlepších a nejkrásnějších. Na lgbt tématiku není zaměřená na 100%, ale její součástí, naprosto plynule a vyváženě. Celkově jsem si ji nesmírně zamilovala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!