Inspiration (142) - I know I made some bad decisions, but my last one was you

14. srpna 2016 v 19:47 | Snow Fairy |  Inspiration
- Meme od Nikki Finn.


Ahoj,

v měsíci červnu se toho odehrálo opravdu až podezřele hodně špatného. A já a Olly, zpívající mi do uší svůj porozchodový hit (který absolutně, ABSOLUTNĚ miluji!!), jsme byly někde uprostřed toho všeho. Nevím, jestli byl červenec v zastoupení špatných hvězd, ale neudály se právě nejpěknější věci. Ano jistě, některé ty věci, které se staly třeba mě osobně, byly velmi osvobozující, i přesto, že nebyly nejpříjemnější. Nicméně některé věci byly až příliš bolestivé a zarážející. Ještě teď se ptám prázdné zdi s obrazem kapitána Ameriky, jak je možné, že se dokáží lidé změnit mrknutím oka tak rychlým, že to nikdo ani nestihne zaregistrovat, dokud to všem nedají pořádně sežrat?
Nechci tady v této rubrice psát věci, které by vás mohly deprimovat, rozesmutnit nebo tak. Jsem tady, abych řekla slova, která trochu povzbudí. Ale víte jak to je; než se člověk dostane k tomu dobrému, musí si projít tím špatným.
Název článku, nepřekvapivě, je řádek z nejnovější písně Ollyho Murse. Na Ollyho v žádném případě nedám dopustit. I on je příkladem toho, že někdy se bohužel i těm nejlepším lidem dějí nepěkné věci. Které ale nakonec vedou k těm dobrým. Každý z nás rozhodně někdy udělal pár špatných rozhodnutí. Nejdůležitější ale je udělat jednu věc. Jakmile si uvědomíme, že špatné rozhodnutí bylo opravdu špatné rozhodnutí, nesmíme ho začít brát jako břemeno a něco, čeho je nutné se zbavit, nikdy o tom nemluvit a dělat jako by se nic nestalo. Musíme udělat spíše opak. Musíme si uvědomit, proč to bylo špatné rozhodnutí, abychom ho příště už znovu neudělali.

Docela známá věc, hádám? Ale občas i na tak povědomé a známé věci zapomínáme. Zapomínáme, že jedním špatným dnem, špatným obdobím, to všechno nekončí. Dovoluji si vlastně říct, že tím špatným to většinou začíná. S těmi neplechami je to trochu začarovaný kruh, mohou přijít neočekávaně a najednou. Proto je ale důležité před nimi nezavírat oči. Musíme se jim postavit čelem a oči otevřít, vnímat a jakmile je to nejhorší za námi, udělat z nich výhodu. Není to otázka dne nebo několika hodin, je to běh na dlouhou trať a není nic špatného na tom mít špatný den, nebo několik takovým dní. Jsme lidé a není žádné tajemství, že někdy je ta naše schránka poněkud křehká. Ale není to tak, že jsme jenom křehcí. Jsme silní a máme právo obhájit se, když se všechno kolem hroutí.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 15. srpna 2016 v 6:57 | Reagovat

Krásný. Kolikrát jsem si uvědomila své špatné rozhodnutí a udělala jsem ho znovu. To je těžké, někdy až moc. Ale napsaný je to moc hezky, na zamyšlení...

2 Snow Fairy Snow Fairy | E-mail | Web | 10. září 2016 v 20:12 | Reagovat

[1]: Je to tak, je to hodně těžké, ale nakonec naše rozhodnutí mohou změnit naše životy tak, jak bysme si nikdy nepředstavovali a k mnohem lepšímu. :) Jsem moc ráda, že se ti článek líbí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!