Bistro Proti Proudu

9. září 2016 v 21:00 | Snow Fairy |  Coffee Time


Ahoj,

na našem pražském výletě s Lenčou jsme se jedno ráno rozhodly, zajít někam, do nějakého, podniku na nějakou dobrou snídani. Snídaně v Praze je tak nějak "povinnost". Jenom vybrat, kde si teda tu velice delikátní dobrotu a kávu nebo limonádu dáme.
Nakonec naše pozornost padla na bistro Proti Proudu na Karlíně.
Bistro Proti Proudu je podnik s opravdu nádherně jednoduchým a velmi efektivním designem. Na pohled je opravdu luxusní a přitom nabídka není předražená nebo cenově přemrštěná.
Nabídnou vám tady kromě designu, poklidného posezení a originální výzdoby v podobě unikátních fotografií světových celebrit z pražských koncertů, i velkou nabídku jídla i pití. Proto nás hodně překvapilo a zarazilo, že když si Lenča řekla o domácí limonádu, bylo nám řečeno, že bohužel nejsou. Nejsme si jisté, jestli to bylo jen ten jeden den, kdy jsme bistro navštívily my, protože v lístku je každopádně nabízeli.

Tohle nás trochu zarazilo, ale je to položka, která se případně dá něčím nahradit, a proto si Lenča místo už obvyklé limonády, dala latté. Já jsem si také dala latté, ale to u mě opravdu není neobvyklé. Oběma nám káva nicméně opravdu chutnala. Už na první lok je velmi kvalitní a plná chuti a naprosto úžasná vůně potěší vaše čichové buňky.
A jak už jsem řekla, zašly jsme si s Léňou i na snídani. A i přesto, že ani jedna z nás není až tolik na sladké a celkově sladkosti, hrozně nás nalákaly překrásné zákusky. Jeden cheesecake krásnější než druhý. Ceny jsou sice maličko vyšší než třeba někde jinde, ale můžeme říct, že se opravdu jedná o velmi kvalitní pochoutky a ta cena se nakonec vyplatí.
Jsou hutné, takže perfektně a rychle zasytí, a rozhodně si je vychutnáte, protože ta hutnost vás nutí jíst pomaleji.
Já jsem si dala makový cheesecake a Lenča malinový dort. Jedno delikátnější než druhé. Opravdu, bistro Proti Proudu nešetřilo ani na výborných malinách, kterých bylo na tom jednom kusu opravdu nepřeberné množství.

A co rozhodně nezapomeneme z návštěvy bistra, kromě toho, že mají výborné zákusky i kávu, krásnou výzdobu a milý přístup obsluhy i atmosféru, kde si odpočinou a zarelaxují všechny věkové kategorie, je povzbuzující pozdrav: "Krásné dobré ráno!"

Pro více informací o bistru Proti Proudu navštivte jejich webové a facebookové stránky!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | Web | 10. září 2016 v 6:35 | Reagovat

Díky za skvělý tipy, vzhledem k tomu, že se od příštího měsíce budu v Praze pohybovat hodně často, tak takovéto recenze jsou úplně úžasný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!