Books I'm Taking to University | Very Short Edition

15. září 2016 v 18:04 | Snow Fairy |  My Books


Ahoj,


konečně jsem do tohoto článku pustila a překvapivě je kratší než jsem čekala. Když byste přišli ke mě do pokoje, viděli byste velké knihovny s desítkami knih, poličky s knihami. A jednoduše skoro všude tady jsou knihy. A mám to tak ráda, cítím se tu o to líp, když jsou všude kolem mě všechny ty příběhy.
Tím pádem byste asi čekali, že někdo jako já si s sebou na univerzitu, na koleje které ještě nemám, ale zítra už snad budu moct si o ně zažádat, vezme hromadu knížek, když ne doslova za účelem přečtení, tak alespoň pro lepší pocit. Ale opak je tentokrát pravdou. Sice bych se asi cítila líp, kdybych kolem sebe měla bezpočet knih, ale na druhou stranu nepočítám s tím, že první týden, kdy si budu na všechno zvykat, všechno pro mě bude úplně nové a neznámé, si budu schopná každou volnou chvíli číst. Myslím, že budu ráda, když budu mít chvíli klid a budu moct nic nedělat, jenom odpočívat. Samozřejmě si číst budu, ale opravdu si myslím, že se mi do začátku bude hodit jenom (doslova) pár titulů, které si na sto procent vychutnám. Co víc, v následujících dnech vychází tolik nových, skvěých knih, že ten počet knih, které si beru z domu je celkem rozumný.


Dvůr trnů a růží - Sarah J. Maas

Ano, tato nesmírně tlustá krasavice jde se mnou. Nejen proto, že bych si ji tak jako tak vybrala, protože si ji chci přečíst už dlouho, ale také proto, že jsem ji před pár dny začala číst a ještě nedočetla a vzhledem k tomu, co všechno mě ještě do konce týdne čeká, hned tak nedočtu. Takže moje první volba je bestseller, který mi vyloženě vypálí čočky... jo, to se, myslím, bude hodit.


Beautiful Broken Things - Sara Bernard

Do teď jsem si ani pořádně neuvědomila tu shodu jmen. Dvě (skoro) náhodně vybrané knihy a obě autorky mají (skoro) stejné jméno. Zní to jako bych objevila Ameriku, že?
Nicméně, jednou jsem se teda dala studovat angličtinu, takže jsem uznala za vhodné, že minimálně jedna z knih, co si vezmu, bude v anglickém jazyce. Doufám, opravdu pevně doufám, že jsem nesáhla s oborem vedle, protože angličtina je něco, co mám strašně ráda a v čem se ráda ještě zlepším, protože stále je co vylepšovat a rozhodně bych nechtěla skončit dřív než pořádně začnu. A čtení v angličtině, jak můžete vědět, je pro zlepšení a udržení úrovně jeden z nejlepších nápadů. Navíc ta kniha je už na pohled naprosto božská !!!


A co vy? Chystáte se na univerzitu nebo na střední na internát? Berete si i vy s sebou nějaké knihy? Napište mi jaké :)


Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!