Knižní Zúčtování - Srpen

4. září 2016 v 16:53 | Snow Fairy |  My Books


Ahoj,

ani se mi nechce věřit, že je tady zase září. Možná jste si všimli, že jsem tady v podstatě celý tento týden nebyla. Bylo toho tolik, co jsem musela nějak zařídit, že jsem prostě nestíhala. Přesně za týden už totiž budu místo pohodlně doma, sedět na postěli v pokoji, který by se do toho mého vešel přibližně čtyřikrát a budu se modlit jako o život. Tento týden jsme doma konečně vyřešili, kde teda nakonec budu bydlet. Pár dní v týdnu, samozřejmě, jinak stále v pohodlí svého vlastního domova. Ale jo, jdu na výšku a po roce cvičení se v jazyce, jsem snad trochu připravená na to přejít na další studijní level. Jistá si nejsem, ale to člověk nikdy není, dokud se neocitá přímo v té situaci. Ale o tom, kde budu a co budu dělat vám povím až v jiném článku. Nějaký chystám, takže se snad budu moct smysluplně vymáčknout i později.

Dnes pro vás konečně mám knižní zúčtování za poslední prázdninový měsíc, srpen. Nebudu to okecávat, jenom řeknu, že jsem si myslela, že vám tady představím víc knih, protože finance nějak vyletěly vzduchem, ale nejnovějších knih kolem až tolik není. Ale na druhou stranu je dobře, že jsem se tentokrát až tolik z řetězu neutrhla. Září, co se knih týká, bude totiž docela zabijácké !


Knihy, které jsem si koupila
K těmto titulům opravdu není, co bych dodala. Olly je prostě Olly.It Ends With Us je kniha, kterou jsemo čekávala tak neskutečnou dobu, že se mi ani nechce věřit, že ji mm konečně doma. Už i přečtenou a taky zrecenzovanou. A je to jedna z knih, která by vám rohzhodně, nikomu, neměla uniknout. Je to nejen nejfantastičtější a nejosobnější kniha Colleen Hoover, ale také kniha, která jedniduše pojednává o tématu, které by se nemělo přehlížet. Tato kniha má všechno !!Ellen je žena s velkým Ž. A taky bavička, která pobaví právě, když to nejvíce potřebujete !Tato kniha je sice kraťoučká, ale zato nádherná. O nečekané lásce, která je však také zakázaná.

Knihy, které jsem dostala ke zrecenzování
Samantha Youngová a její Hrdina, kniha, která byla (OPĚT) naprosto fantastická. Recenzi najdete ZDE.
Za knihu mnohokrát děkuji nakldatesltví Ikar.


Všechny knih pohromadě

A jaký byl Váš knižní srpen?

Mějte se zatím krásně! Brzy se zase uvidíme.


Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominika Dominika | Web | 5. září 2016 v 16:10 | Reagovat

V srpnu jsem si dala klasiku, Haileyho Letiště a čas zbyl na Hrabala. Jinak nic, nějak to nevyšlo*****

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!