Pevnost 10/2016 | Vítejte v podivnu!

19. září 2016 v 18:15 | Snow Fairy |  Pevnost

Pevnost 10/2016


S dalším měsícem přichází i další Pevnost, ve které se tentokrát budou dít opravdu podivné věci.
Celé říjnové číslo je zasvěceno nejnovějšímu filmovému zpracování, ve kterém si Tim Burton vzal na paškál knižní bestseller Ransoma Riggse, Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti.
Samotné knižní vydání způsobilo, a stále ještě způsobuje, po celém světě pozdvižení. Enormní úspěch se teď přesunuje na filmová plátna. A ať už jste velký fanoušek nebo malý fanoušek adaptací Tim Burtona, ať už znáte jeho tvorbu nebo až tolik ne, burtonovský styl z tohoto zpracování jenom čisí.
Běžte se ke konci září sami přesvědčit, zda vás slečna Peregrinová uhrane stejně jako v knižním podání.

Mezitím si otevřete Pevnost, kde o tomto zpracování naleznete vše, co je potřeba vědět. Kdo je kdo, kdo koho hraje. Jednoduše vás Pevnost provede světem podivna, až nebude vědět, kdo podivný je a kdo není.

Samozřejmě, že nesmějí chybět krátké recenze na nedávné kino novinky. Nepřehlédněte povídání o filmu Nerve nebo o filmu Mělčiny v hlavní roli s Blake Lively.

Jednou z částí, na které se bude těšit hodně lidí, je určitě sekce o jedné z nejlepších historických romancí, o Cizince. Musím říct, že knižní verze je naprosto bezkonkurenční. Co se týká seriálové verze, ohlasy mluví za vše. Pevnost vás provede cestováním časem, historickým Skotskem i láskou, která překoná časy.

V tomto čísle Pevnosti najdete mimo zajímavé články také upoutávky na události do konce roku. Včetně knižních festivalů nebo upoutávek na nadcházející filmy, které vám v kinech nesmí utéct.

Jako obvykle je Pevnost plná nepřeberného množství článků, ze kterých si ke čtení vybere každý něco ke čtení. Upoutávka na Sirotčinec slečny Peregrinové na úvodní obálce je také velké lákadlo a vzhledem k obsahu radím, ať při koupi říjnové Pevnosti neváháte.


Za poskytnutí recenzí elektronické verze moc děkuji časopisu Pevnost!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!